1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni Transformers geliyor!

1. MicroEx

MicroEx Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi

Optimus Prime olma zamanı yaklaşıyor, Autobot'larla Decepticon'ların savaşı kaldığı yerden devam ediyor.

Transformers oyunları kendini kaptırdı gidiyor. Geçtiğimiz yıl High Moon Studios'un yaptığı ve Activision'ın dağıttığı Transformers: War for Cybertron'u oynadık. Bu yıl aynı firmalar Transformers: Dark of the Moon'u verdi bize. Transformers: Dark of the Moon'u bu yıl ilk kez Londra'da oynayıp beğenmiştim. Demek Transformers oyunlarını sevenlerin sayısı, yapımcı High Moon Studios'u yeni bir oyun yapmaya motive edecek düzeyde olsa gerek ki Transformers: Fall of Cybertron isimli yeni bir oyun daha geliyor.

Activision'un dağıtımını üstleneceği Transformers: Fall of Cybertron, High Moon Studios imzalı olarak 2012 yılında gelecek. Transformers: Fall of Cybertron, konu olarak geçen yıl çıkan War of Cybertron'un konusunu kaldığı yerden devam ettirecek. Bu kez Autobot'larla Decepticon'ların savaşı Cybertron'un düşmesine neden olacak gibi görünüyor.

Bu oyun tanıtımları bölümüne pek rağbet olmadıgından yeni açılan konular sitenin ana temasında belirtilene kadar off topicte yayınlancaktır

2. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Transformers: War for Cybertron oynamıştım beyenmemiştim pek ama dark moon çok hoş bence :)

3. MicroEx

MicroEx Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
    Ben ilk oyununu oynadım sarmadı sonrada zaman olmadı hiç

ama kendim yapıcam oyun ıncelemelerini artık biraz bi zaman yaratayım kendimede ...