CubaLibre demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Acilis tarihi hic farketmez bizim yaklasik 30-35 kisilik bi kadro hazir Petra serverinden herkes setini, charini vs. satti silkleri hazirladi ve dort gozle yeni serverin gelmesini bekliyor bu kadroya exl den de dahil olacak arkadaslarla birlikte kismetse serverin ilk gunu guildi acip Hotani alan ilk guild olmak istiyoruz :)
her ay charın herşeyini acarım ama ben yaz sezonunda işime hiç karar tutmuyo.(malum truzim daral: )o yüzden ben chara pek bakamam koyarım bota koyarım ptye gecer.Şimdiden anlaşalım benm char dc yedikden 15 dakka sonra gelmesse,ben gelene kadar bota koycaksınız :lol: :P
Zaten id ve sifren guildindeki guvenilir 5-6 kiside varsa birak dc yedikten 15 dk sonra girmeyi, dc yedigin an girerler ve bot kendi kendine hata verir chariniz oyunda diye :lol:

ps : en azindan Petra serverinde bizim guild ici olayimiz bu sekildeydi :)

Takımı
Besiktas
%100 gelicem kendi ptmi kurarım yada 1 warior/cleric 1 wizz/cleric ile katılırım ^^

Her ay plus alir, oyunun zevkini sonuna kadar yasarim diyen herkesi bekliyoruz <3

Arcadia demiş ki:
Arkadaslar parti duzenimiz tamamen eu olacagi icin ch charlari partiye sokmamiz mumkun degil maalesef :( [Ozel durumlar haric]

ve ayrica ben her ay %100 pre plus + pet + devil yenilerim derseniz eger nincasununda dedigi gibi biz gireriz charlara hic sorun olmaz :)

ben oyle yapıcamda şimdi sorun şu ki ben eu charları pek sevmiyorum, ch olarak gelsem?

RequieM demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Arkadaslar parti duzenimiz tamamen eu olacagi icin ch charlari partiye sokmamiz mumkun degil maalesef :( [Ozel durumlar haric]

ve ayrica ben her ay %100 pre plus + pet + devil yenilerim derseniz eger nincasununda dedigi gibi biz gireriz charlara hic sorun olmaz :)

ben oyle yapıcamda şimdi sorun şu ki ben eu charları pek sevmiyorum, ch olarak gelsem?
Yeni server olacagi icin herkes parti ile kasacak, bu yuzden de ch acarsan geri kalma ihtimalin var ama karar senin tabii ki.

yok geri kalmayız ya, şimdi bide prem görevi ve devil falan sağlam hızlandırır yani, solo kasıp yetişirim en kötü

SeljukEmpire demiş ki:
Merakla bekliyoruz yeni serveri. Çin charlar ptye alınmayacak özel durumlar hariç. Biri bendenmi bahsetti ne makara:
Brocanlar sizin için açarım bır bard cleric açarım kendime bi adet blade kenarda köşede dursun :P Cleric bard heal tambur mana allah ne verdiyse sıkıntı yok 8) Siz yeterki gelecek olun her türlü desteklerimizi esirgemeyeiz.

Tamamdır brocanlar.Guild ismi EXTRALOOBCOM olacak grant namelere charlarınızın isimlerini yazabiliriz.Yada char isimlerinizi ayarlarsınız.Server açılsında o zaman belli olur 8)

+Dejavu+

Bilgiliyim
Arcadia demiş ki:

o partide bi tane nuker olsa fena olmaz geriye kalan wizler dahada çok faydalanmış olacak warrior buflarından. Nasılsa nukere pain fence gerekmiyor ver str int yetiyor altında manası olsun o snow ona fence gibi gelir snowsuzda dayanır.

ps: gelseydim fire cold heuksal spear olarak gelirdim whiteangel

Yukarı Alt