1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni skillerle int yapılandırma

1. hasankemal

hasankemal Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni skillerden sonra forcenin önemi arttı bilmem hiç bakan oldumu oraya.Force bölümünde en alttan bi üstte.Bu skill sayesinde phy ve mag defansınız artacak en alttaki pasifte mpnizi artıracak.light 80 fire 80 cold70 force 70 fire imbue kullanırsanız taş gibi olursunuz bide cleric arkadasınız varsa yıkamayacagınız adam olmaz çünkü kimse force defansın farkında değil.bunun yanında atakda artıran skill mevcut forcede.bence heuksele verip hp artıracagınıza forceye verin hem daha yüksek vurun hemde düşük damage alın daha faydalı olacaktır.

resim nasıl koyuluyor yardım ederseniz sevinirim.

2. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...
    www.imageshack.us a giriyorsun sonra gözattan bize göstermek istediğin resmi seçiyorsun. sana 5-6 tane link vericek en alttakini yani Direct Link yazanı sağdaki şekilde [​IMG] yazıcaksın ve işlem tamamlanıcak extraokk

3. aboo

aboo Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger 90 lvl gelmeseydi o dedigin dusunulebilirdi ama 90 geldigine gore ana skillerini 80 de birakmak sacma olur yani eger full intsen 90 fire 90 light garanti zaten bence coldda 90 olmali ice shield ve coldun defans skilleri bence cok onemli ama yok ben full intim illa force u acicam diyosan fire den mastery kıs force ye ver derım forece skillerini pek incelemedim ama atack arttirici skill warsa eger light imbue ve light nuke ile iyi is yapabılırsın belkı ama sole bı sorunda ortaya cıkıyo bu seferde tek nuke olacagı ıcın sword yada spear skıllerı yanında olması lazım bence yanı ole veya bole force acmak sacma oluyor.en iyisi 90 fire 90 light 90 cold 30 sword full int yada 90 light 90 cold 90 heuskal 30 fire bence(tercihe gore 68 cold 52 fire da yapabılırsınız flame body nın 3. kıtabı 52 de acılıyo)