Baktığımız yada mesaj attığımız konular hala aktif başlıklardan kayboluyor acaba düzeltilebilirmi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
As.png

Bende duruyor hala ama aktif basliklar yazisina tiklarsan. Yeni mesajlar yazisina tiklarsan yeni mesajlar modulu devreye girer ve gordugun mesajlari kapatir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar biliyorsunuz üstte dosyalar bölümünde bir arşiv yapmaya başladık. Bu sistem pek yaygın olarak kullanılmadığı için bir çok kişi daha önce muhtemelen görmemiştir. Bu yüzden bir iki bilgi vereyim yorum sistemi hakkında.

dosyalarbilgi1.png

Burada gördüğünüz iki butonda sizi dosyanın forumda açılan konusuna götürür , burada dilerseniz dosya sahibine sorular sorabilirsiniz. Dosyayla ilgili yaşadığınız hatayı bildirip destek isteyebilirsiniz yani bildiğiniz forum konusuna yönlenir , her türlü muhabbet çevrilebilir.

dosyalarbilgi2.png

Buradan yaptığınız değerlendirmede de yorum bırakabilirsiniz yalnız burası soru sormak için değil , değerlendirme bölümü içindir. Dosya çalışıyorsa , teşekkürler dosya güzel bir şekilde çalıştı yazabilirsiniz yada dosya çalışmıyorsa ve forumdan yardım istediğiniz halde yardım almanıza rağmen dosyayı çalıştıramadıysanız buradan dosya falanca sebeplerden çalışmıyor diye not bırakabilirsiniz.

Yani ikinci bölüm feedback bölümüdür , sizden sonra dosyayı indirecek kişilere yardım etme , bilgi verme amaçlı kullanılır.

s.a agalar sroyu yükleemiyorum resmi sitesindende baska sitelerdene ne bozukluk var bi link atarmısınız yardımcı olun aranızda yeniyim acill

ZlaTan YavuzO

EditMeNn
Server
Aether
Takımı
Galatasaray
cok guzel bır sıte sans verdıgınız ıcın tesekkür ederım uyelık içincicioe2

s.a agalar sroyu yükleemiyorum resmi sitesindende baska sitelerdene ne bozukluk var bi link atarmısınız yardımcı olun aranızda yeniyim acill
A.s reyis yan yatır düzelir. Yükleme zaten ya kendine boşuna kötülük etme biz çok çektik zamanında. Başlaman gereken son oyun şuan sro emin ol.

@Kemalist
Uğur Bey Aileden, yeniyim gibi yazılar vardı avatarın altında onlar da gitmiş sanırım. Bir aileden olmadan gitmeseydi iyiydi aslında. Samimiyet katıyordu foruma..

Yukarı Alt