Off gel bide bnm sınıfımı gör 10. sınıfım ama sayısal seçtimi hayatın kayıyor. Daha ilk günden okuldan soğudum sınıfta hoca yok bi allahın kulu konuşmazmı arkadaş :D

B7B

rank8
Bu gün bi tanıdık geldi lise 4 ten onların ortam bile iyi konuştuk felan herkes mongol tenefüste ortam var derste pert
diğer sınıflarda muhteşem ama yanından geçtim mis gibi konuşuyorlardı anlatıyorlar gitcem diğer sınıf hem arkadaşım var inşallah bi problem çıkmaz

xFactoria demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
Off gel bide bnm sınıfımı gör 10. sınıfım ama sayısal seçtimi hayatın kayıyor. Daha ilk günden okuldan soğudum sınıfta hoca yok bi allahın kulu konuşmazmı arkadaş :D
benim durumumla aynisin :beer:
Ya tamam bende bu ortamı bilerek geldim de arkadaş bi tane fırlama çıkmazmı aradan hoca geçen senede 2 basit ders anlattı bakıyorum hepsi not alıyor tüü dedim nerdeyim ben :P :mrgreen:

CaRTMaNN demiş ki:
xFactoria demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
Ya tamam bende bu ortamı bilerek geldim de arkadaş bi tane fırlama çıkmazmı aradan hoca geçen senede 2 basit ders anlattı bakıyorum hepsi not alıyor tüü dedim nerdeyim ben :P :mrgreen:
o birşeymi yav ingilizcede lise 1den baştan başlıyorlar hoca 1-2-3-4-5 fln yazıyor tahtaya what's your name fln gece ne denir uyanınca good morning fln baktım herkes yazıyor hoca dedi yavrum yaz sende dedim hocam tamam yazıyorum isteksiz merak ettim yanımdakine dedim la niye not alıyon 4. sınıf şeylerini.Fazla bilgi göz çıkarmazmış :lol:

bende arkadaşlarımın olduğu sınıfı değiştirmiştim büyük bi hata etmiştim git müdür yardımcısıyla 9lar ile kim ilgileniyorsa git konuş böyle böyle değiştirmek istiyorum de bak kimseden utanma utanırsan kaybedersin bunu söylim biz utanıyorduk hocalar ile konuşmaya böyle çekiniyorduk bir arkadaşımı vardı hocalarla haşır neşir hocayla 2 kelimesini söyledikten sonra anlarsın nasıl biri olduğunuz
( Sınavlar bitmiş ) ' Hocam bugün pek bi güzelsiniz içinizin güzelliği yüzünüze vurmuş benim sözlüme 60 verirmisiniz '

olay bu kimseden utanma git tak tak konuş tahtaya kalk okunucak şeyleri oku falan aktif ol köşede oturursan kimse birşey yapmaz
yada hiç değiştirme diyorsun hepsi embesil gibi sen onlardan farklı olduğuna inanıyorsan kal ve kendini orda ispatla :thumbsup:

CaRTMaNN demiş ki:
xFactoria demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
hahaha hem durumumuz ayni hemde ayni dusunuyoruz bende sayisala gelirken biliyodum herkesin sut olacagini ama bu kadarmi bro hic ses cikmiyor hocalarin disinda onlarda olmasa kendimi hapiste sanicam :mrgreen:
Ps.9. sinifimla hala tenefuslerde konusuyoruz cok kiyak bir sinifta t ye kadar sinif vardi bizde 9/T idik hem en caliskan siniftik hem en akilli hem en uslu hemde en iyi arkadaslarim oradaydi hayatim boyunca unutamiycam :kalp: nese:

Ahahah ben kendi ortamımı yarattım bizim sınıfta :twisted: Önerim sende uğraş kendine benzet :P

Pro

rank8
CaRTMaNN demiş ki:

bu adam bizim sınıfta yahu daha nasıl anlatayım bilmiyorum ki :D
ne var tipinde simdi bunun esmer kavruk kisa boylu birazda tipsiz sadece bu kadar :mrgreen:

Ps:Belki ruhu guzel
Ps2:Ruhlar aleminde yasamasakda :lol:

CaRTMaNN demiş ki:

bu adam bizim sınıfta yahu daha nasıl anlatayım bilmiyorum ki :D
makara: Abi vallahi diyorum faceleri olsa alıp koyacağım burayada ama yok yav zaten biri var konuşmaya başlayınca sıraya kapanıp gülmeye başlıyorum hoca sesimi duymasın diye makara:

Benim sınıfımda uyuz delirecem eski sınıfımdan bir kız var güzel onla geciyo zaman :lol:

Senin durumuna benzer durumdayım. 10 Fen C'deyim ama tüm samimi arkadaşlarım 10 Fen B'deler. Sınıf değiştirmek istedim babamı getirdim değiştirmediler :lol: Bide benden önce 9 kişi sınıf değiştirmek istemiş onlarıda değiştirmedi şimdi mal gibi bi sınıftayım ama napalım kaderimize boyun eğcez :mrgreen:

Yukarı Alt