Bildiginiz gibi cogu arkadasımız yeni serverda NWO ile birliktte toplu gecis yapcak.Hangi char türünü seçiceginizi solerseniz diger arkadaşlara faydasıda olur hemde ne gorucegimizi bilirz.(Not:Allahınızı severseniz hepiniz bow olmayın yaaaaaaaa. :?!!! )

BlacKK demiş ki:
Ben str bow olcam desem kızmassın dimi cool cum :mrgreen: :mrgreen: mucX
Yada neyse ben kararımı verdim blade olucam sağlam bir blade olması lazım
:lolmuch: headbang2ft9 headbang2ft9

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NoWayOut = BoWayOut ehehehee :lolmuch: :mrgreen:

FuLL STR Cold Glavie Garment Cool

ben eger yeni serwere gecersem sanirim stilimi bozmadan full str bow oolurum gene.suanda str ler arasinda en saglam olan oymusda benim haberim yokmus :lol: hergun biraz daha asik oluyorum bowmana nedense.... hehe ama bowmana rakip olabiliecek tek charda 5.1 weya 7.1 hybird speardir full farmini yapinca cok saglam oluyor.ama ben gene bowman olurum :mrgreen: ama serwerimi degistirmeyi planlamiyorum. zaten okul war bide yeni char kasamam neyazikki Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asla değişmez bir stilimdir taaa ki LvL 130 end game diyene kadar Cool

full str bow artık süper oldu 31 skilinin suresi azaldı o yüzden bowu tek gecerim :lolmuch:

tabi herkezin fikri kendine...ama bana kalirsa glavie isi foss baya..full farm +7 li glavielerle(garment set +5 i warmis) pvp yaptim 2 kere 2 sindede yatti hic zorlamadi bile acikcasi bende 4 gap war hala ama tabi kisisel zewkler tartisilmaz.. :lol:

Blader de çok iyi comboları olsun yatır+batır falan iyi yani eee herkesin kendi carı :mrgreen: extrabeer

Ohhh guild war yapcaz.Arkada 30 tane okcu onde extra,Zardock.....(İste NWO lular) bide bow acmayan yeniler.(Tek benim galiba.Bende accam bu gidiste)

bannedddd

Buralıyım
Yeni server'a geçmeyeceğim sanırsam ama eğer geçersem EU char açardım. O da Crossbow. Wink Lakin Chinese char açsam da tercihim yine Bowman'dan yana olurdu.

Bn olsam 5 int 1 str hybrd olurdum cunku hem hızlı kasıo hem pwpde saglam oluyo :lolmuch:

benimde okul war bende geçmem zaten haftada 1 pc açıorum yakında sınavlar başlayınca oda olmucak ama geççek olursam eu wizard açarım muhteşem walla :mrgreen:

eğer geçersem full str blade cold olurum kasması zor ama 75 ten sonra karşında duramıyorlar

Yukarı Alt