Arkadaşlar bot kullanıyorsanız lütfen dikkatli olun. oyunda biri size Hello derse mutlaka bir nokta bile olsa cevap verin yoksa ban yiyebilirsiniz.
Banlayan Nick: 13371

Ps:Eski mesaj içeri yanlış bilgiden dolayı editlenmiştir :roll:

onun bottan banlandıgını sanmıyorum :D adam 64+ idi el patlatması 3. up da ve 65 skill i idi ve bug oldugunu sanıyorum INFERNO guild inde idi o insan Shetena da orda sanmıyom o sadece işin çincesi :D o bence rahat 90 dı Uri kesiyodu bilmiyon muj demin...

|O²| demiş ki:
onun bottan banlandıgını sanmıyorum :D adam 64+ idi el patlatması 3. up da ve 65 skill i idi ve bug oldugunu sanıyorum INFERNO guild inde idi o insan Shetena da orda sanmıyom o sadece işin çincesi :D o bence rahat 90 dı Uri kesiyodu bilmiyon muj demin...
oyunun içinde GM neden habire adamın banlandığına dair yazılar yazıyor ozaman kafam karıştı :roll:

Extacy demiş ki:
|O²| demiş ki:
oyunun içinde GM neden habire adamın banlandığına dair yazılar yazıyor ozaman kafam karıştı :roll:
bence gene bi cıngar bulup oyunu reset licekler bana oyle geliyo

Hayır o banlandı demiyor.O botları arayıp bulup banlıyor diyor.Benim yanıma geldi ve Hello dedi.Eğer cevap vermezseniz ban.

iyide bu oyun elle çekilmez be eyer surekli devam ediceklerse bu servere ilk başdan banlıya bilirler ama ilerki donemlerde kesinlikle onlarda artık goz yumaya başlıycaklar

balrog demiş ki:
iyide bu oyun elle çekilmez be eyer surekli devam ediceklerse bu servere ilk başdan banlıya bilirler ama ilerki donemlerde kesinlikle onlarda artık goz yumaya başlıycaklar
ben hiç sanmıyoum göz yumacaklarını :?!!! baksanıza adamlar bot kullanları bulmak için bile birini tutmuşlar görevli olarak :wink1:

adamların amacı normal sro gibi yapmak ama normal sroyla ecsronun dağlar kadar farkı var normal sroya dönemez :?!

Yukarı Alt