Brooklyn

Buralıyım
Eğer player gelirse yeni serverin en güçlü guildi olacak desene . 28 kişi şartlara uygun demekki seçilmişler ki 28 kişi bile yeter :D

boo

rank8
ben gelebilirim seve seve ama soylendigi gibi NWO ile flan union kurulsun veya birlessin guildler gucler ayrilmasin...

edit. 28 kisi var diyosun o zaman ilk gun guilde giremicez biz :)

gözümden kaçmış 7/24 aktif olacak oyuncu aranıyormuş. e be sorarım size: ''başka işiniz gücünüz yok mudur?'' diye..

boo

rank8
ya zaten dc oldugunda seni guildden atcaklar diye bisey yok. 7/24den kastettigi bilgisayarin acik bisekilde botta kasicak hep...eger server in krali olmayi hedefliyorsan diger hayatindan bazi seyleri de kisicaksin tabi..

bir oyun için asla hayatımdan odunc veremem ne zaman oynarsam ozamandır. kral olucam diye kendimide kasamam (kasamam derken sıkamam)
anca koyarım bota çeker giderim.

unforgotten demiş ki:
gözümden kaçmış 7/24 aktif olacak oyuncu aranıyormuş. e be sorarım size: ''başka işiniz gücünüz yok mudur?'' diye..
elle kasmıcak 7/24 koycak bota işlerini yapcak arada gelcek takılcak :D

boo

rank8
eLempTRa demiş ki:
bir oyun için asla hayatımdan odunc veremem ne zaman oynarsam ozamandır. kral olucam diye kendimide kasamam (kasamam derken sıkamam)
anca koyarım bota çeker giderim.
tamam tercih meselesidir :curtain:

boo demiş ki:
ben gelebilirim seve seve ama soylendigi gibi NWO ile flan union kurulsun veya birlessin guildler gucler ayrilmasin...

edit. 28 kisi var diyosun o zaman ilk gun guilde giremicez biz :)
ilk gün olmasa bile 2. gün =)

Bnde bıraktım valla oyunu başlamayı düşünyordumda yeni serverde 1 ay için gerek yok başlamaya.Hayırlısı ile güzel bir lise tutturursam seneye haziran fırtına gibi döneceğim:D

Ps=Eski BarbaroS(Apollo)^^

Yukarı Alt