1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni Server CommanderSro

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. BenXxX

BenXxX Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar serverımız yeni açılmıştır. 120 lwl olana free 300 silk acele edin kasmasıda kolaydır. oyunda en yüksek moblardan düşen item mirrorda 118 lwl normal item ve 101 lwl 12d nova itemlerdir. Şuan herkeste bu itemlerden vardır dır ve herkes eşittir.ayrıca 101-120 lwl arası tüm moblardan gold coin düşmektedir ve bu coinlerle jangandaki NPC item shoptaki 13-14-15 d itemleri alabilirsiniz.tüm serverlardaki Dresler,Petler,Devil ve +3-+4 ADV ler eventler burdada var linklerimiz :

http://commandersro.tk/
    http://www.facebook.com/commandersro
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=POqKEvryWMs#!
    Ts3: ts68.light-speed.com:8281 (Merak ettiklerinizi gelip sorabilirsiniz sabah 07:00 akşam 19:00 arası burdayız)

Silkroad da iyi bi ortam istiyorsanız hemen bize katılın....

2. OhneDich

OhneDich Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ya kardeşim senın amacın ne? Siteye bir ufak bir eleştiri yaptım iyi niyetli blocklamışsın. Hem item satışı war serverinde hem silk. Bu nasıl bir zihniyet. Sen önce çevrendeki insanlara saygı göstermesini öğren. Face sayfasından dogru birşey yazıyoruz iyi düşünerekten adam blockluyor. 5 kurus etmiycek bir oyun. Saygı nedir öğren birader. Az eleştirilere açık ol ön yargılı olma. Karakterli düzgün kişilk her görüşe açık insanlar olunki farkınız olsun. Oyun konusunada gelirse oyun çok iyi olsa bile senın bu karaktersizliğin yüzüne kmsenın baslıycagını dusunmuyorum. Birde şöyle bir durum war oyun tam tersi çok alçaltıcı. Hem silk satısı yapıyorsun hem item. Bu kadarda para göz olmayın ya p.server eglence amaçlı. item veya silk satısı yapıcaksan adam akıllı yine öyle yürme ihtimalı war. Nyse ney artık bu dawranısını hiç begenmedım. Çocuk gibi dawranıyorsunuz artık çor çocuk sw açar olms yazık :S
    Hiç tavsiye etmiyorum arkadaslar böyle saygısız kendini begenmis, bilmeyen bir GM'si olan oyunu :S gerçekten yazık ya utanarak söyluyorum .s

3. BenXxX

BenXxX Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böle çocukların ne işi var burda git mario oyna sen eleştrilerini kendine sakla senin yaşın küçükki paran yok herşeyi beleş oyun istiyon gidecen sütünü içip televizyon izlicen herkesin işine karışmıcan.serverdada yetrince oyuncumuz var merak etme sen sen olmasanda olur iyikide yoksun :) beleşci bebelerle uğraşamayız.

4. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Bu mesaj BenXxX rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Eleştiri kaldıramıyorsan reklamda yapmıyacaksın konu kilit.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.