S.a öncelikle Hayırlı Forumlar herkese ,

Arkadaşlar biliyorum böyle konular çok dolaşıyor ortalıkta niyetim bunuda açıp kirlilik yaratmak degil buna benzer konuların cogu fii zamanından kalma ve orada yazan bilgilerin pek bir önemi yok şuan için.
Ben birazda geride kaldım son 1 aydır pek bakamadım , Forum baya hızlı oldugundan Sizlerden net bilgi alabilecegimi düşündüm neyse Lafın özüne gelirsek ; Neredeyse 7 Ay geçmiş enson açılan serverden bu yana ve halen yeni bir Server getirmemekte ısrarlılar sanırım.
Anasitesindede bir bilgiye rastlayamadım.Daha Önceleri 2 haftada bir server açılırken artık neredeyse yıllara yayacak oldular serverler full cektigi halde.
Anasitede dolaşırken forum kısımında bir arkadaşın Açtıgı konuya gözüm takıldı yanlış hatırlamıyorsam adam 27 dilde ceviri yapıp Yeni server hakkındaki Milletin beklentilerini yazmış ama kimseye kulak vermiyorlar ben oraya baktıklarından bile şüpheliyim aslında. :nod:
Arkadaşlar sizin sagdan soldan aldıgınız bilgiler varmı yada Sizlerin Tahminleri nedir bu konuda. gelir mi , gelmez mi yada ne kadar uzar ?
Son bir ricam olucak şu bug report' dan oyundaki hatalar dışında sormak istediginiz sorularıda yazsabiliyormuşuz yani cevaplanıyormuş ben bir türlü beceremedim neredeyse 3-4 gündür ugraşıyorum yapamadım Eger yapabilenimiz varsa aramızda bir zahmet şu Serveri sorabilirmi ? :)

Açılacagı zaman sitede duyurulur yada sitede bununla ilgili bir haber yok gibi yorumlar yapmayın lütfen ben sizin bilgi ve tahminlerinzi soruyorum , tekrar herkese İyi forumlar.

Yukarı Alt