Avasin demiş ki:
nukenobar demiş ki:
yıl 2011 olmuş sonuna ; ) işareti koyunca laf koyduğunu zanneden insanlar var ama neyse buda senin görüşün site el değişti diye bu tür tavırların var ama kişisine göre yap
Seninle dalga geçtiğimi anlamayacak kadarda kuş beyinlisin be kardeşim. Senin başlığında ; ) var diye ben zaten seviye düşüyor dedim sen gelmiş neden bahsediyorsun burda. Neyse sizinle tartışılmıyor bile. Sizin halk dilinde tek açıklamanız Apaçiler dir. cicioe2

ahaha makara: canım diyelim ki apaçiyim ve ya değilim sen asosyallikten beynini yemişsin :thumbsup: Site okan çelebideyken bu siteyi severdim hala seviyorum, fakat o zamanlar çok abazaydı herkes çok açık yalanlar atarak internet ortamında birbirini tatmin ediyordu ama canım benim biraz bilgisayar başından kalkmalısın ve nasıl konuşulur öğrenmelisin yani sana ne desem boş anlamazsın bir kişi bu ortamda kuş beyinli diyorsa daha ne diyebilirim ki..

os3

rank8
mavii demiş ki:
Avasin demiş ki:
Fundamental demiş ki:
İmza ve avatar mıı :s ona bakarsan Jennifer da yuva yıkmaya çalışıyo Brad ile Angelina'yı ayırmaya çalışıyo karaçalı iştee
buradan senin kişiliğini çıkarmam ne kadar saçmaysa senin dediğin de o kadar saçma
Avasin banned. Seviyemiz git gide yükseliyor :santa:

:byes:

Mavi ben biraz eskiye bağlıyımdır istersen geri kafalı diyebilirsin ama hoşuma gitti bu resim :) bu resim yüksek kaliteli bunun üzerin güzelce bir nukenobar yazarsan çok mutlu mesut edersin istersen biraz oynıyabilirsin çok teşekkürler muck

konuyu fazla büyütmek istemiyorum ki onlar mutlu olmasın. Okan çelebi ve 15 -20 kişilik bir grup yapıyor bunu ve amaçları belli ama bunları ünlü etmeyin

Yukarı Alt