Site çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor, reklamların sayesinde..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
Gwaihir demiş ki:
her yer reklam doldu bi yere tıklıyamıyoruz ya.
Reklamlardan gelen parayı sen vereceksen hepsini kaldıralım :curtain:

güzel yorumdu teşekkürler canımcım :muck:

tv'de kurtlar vadisi izlersin bir reklam arası verilir yarım saat ve dizi bitene kadar 10 kere reklam arası verilir, bir gazete alırsın içerisin boy boy tam sayfa reklamlarla doludur, radyoyu açarsın devamlı şimdi reklamlar denir kısacası medyanın yaşaması için reklam alması şarttır bizde sanal alemde bir medyayız ve reklamlarla ancak ayakta durabiliyoruz lütfen reklamlara daha hoşgörülü olun ve sevinin ki her firma bizlerle anlaşmak istiyor ve siz gerçek ve iyi oyunculara buradan ulaşmak istiyorlar :muck:

http://www.oyunyardim.com teşekkürler :kalp:

hayırlı olsun :santa:

ps:artık yeter demek istiyorum ama yaa :mrgreen: sayfayı bi acıyorum sagdan soldan heryerden reklam cıkıyo.Yakında ayca_22 de takılcak bizim siteye :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
hayırlı olsun :santa:

ps:artık yeter demek istiyorum ama yaa :mrgreen: sayfayı bi acıyorum sagdan soldan heryerden reklam cıkıyo.Yakında ayca_22 de takılcak bizim siteye :mrgreen:

ahahaha ayca22 geldi de kubra ile kavgalıymış bizde hemen uzayın dedik ihihihiiii :mrgreen: :twisted:

extraloob demiş ki:
Advance demiş ki:
Gwaihir demiş ki:
her yer reklam doldu bi yere tıklıyamıyoruz ya.
Reklamlardan gelen parayı sen vereceksen hepsini kaldıralım :curtain:

güzel yorumdu teşekkürler canımcım :muck:

tv'de kurtlar vadisi izlersin bir reklam arası verilir yarım saat ve dizi bitene kadar 10 kere reklam arası verilir, bir gazete alırsın içerisin boy boy tam sayfa reklamlarla doludur, radyoyu açarsın devamlı şimdi reklamlar denir kısacası medyanın yaşaması için reklam alması şarttır bizde sanal alemde bir medyayız ve reklamlarla ancak ayakta durabiliyoruz lütfen reklamlara daha hoşgörülü olun ve sevinin ki her firma bizlerle anlaşmak istiyor ve siz gerçek ve iyi oyunculara buradan ulaşmak istiyorlar :muck:

http://www.oyunyardim.com teşekkürler :kalp:
hiç böyle düşünmemiştim hate reklamm :D tam dizinin en heycanlı yerinde reklam girer forumda reklam hate reklam :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bizde hate ama sitenin aylık kirası 900 TL kuzum i cant hate :P

Yukarı Alt