Server
Assos
Takımı
Besiktas
arveleson demiş ki:
Ben Oyun Cıktıgından Berı Oynuyorum. Beta Surumundeyken Cok Az Kısıydık Sureklı Gm'lerle Mac Yapardık. Oyun Bırden Yayılmaya Basladı. Cs'ye Cok Benzemesı ve Oyunda Aktıvıtelerın Cok Olması ve En Onemlısı Kendıne Aıt Sıfre Ile ve Rutbelı Olması Oyunu Mukemmel Kılıyor. Oyunu Herkese Tavsıye Ederım. Herturlu Yardım Icın Oyunda Pm : Risee veya msn : mailto:[email protected]
Yeni charın hayırlı olsun Furkan. :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
ne kadar çok oyuncusu varmış sitemizde ^^
Arkadaşın charı BETA 'dan beri vardı liderdi de char sahibi yakın arkadaşım Mustafa idi. Kendisi Furkan sanırım ondan hayırlı olsun yeni charın dedim :P

bende point blank başlıcam cs,warrock felan hep oynaarım point blank i exl sayesınde gördm acaba point blank bölümü varmı bilgi için

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WildKing demiş ki:
bende point blank başlıcam cs,warrock felan hep oynaarım point blank i exl sayesınde gördm acaba point blank bölümü varmı bilgi için

şu anda bir bölüm yok ama açmayı düşünüyoruz ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
arveleson demiş ki:
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
ne kadar çok oyuncusu varmış sitemizde ^^
Arkadaşın charı BETA 'dan beri vardı liderdi de char sahibi yakın arkadaşım Mustafa idi. Kendisi Furkan sanırım ondan hayırlı olsun yeni charın dedim :P
Mustafa ve Ben Sınıf Arkadaşıyız. Birlikte Oynuyoruz O Şu Sıralar Dodo*'da Takılıyor Zaten. Fakat Risee Bu Aralar Gıren Olmaz Cunku Ikımızde DK Kasıyoruz Yenı Hesapla. Herkese Tavsıye Ederım Oyunu.
Selam söyle :mrgreen:

Yukarı Alt