Site Gerçekten Ucuz Ve Hızlı.Ben 150 Silk Aldım Parayı Karttan Havale Ettim Canlı Konuşmadan Yatırdım Dedim Ödeme Bildirimi Yaptım 5Dakika İçerisinde Sitedeki Hesabıma Geldi Silk'lerim....Herkeze Tavsiye Ederim Piyasayı Bir Araştırın Zaten Fiyatların Makul'lüğünü Göreceksiniz.Sizlerede Hayırlı Olsun :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
her 2 tarafada hayırlı uğurlu olsun. yeni bir şirketle daha çalışmak bizim için gurur verici 8) bizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

çok cici yorumlamışsın boksör öpüyorum gözlerinden bu aralar fazla mı duygusalsın ne aşkın gitti geri geldi hayata ve EXL'ye 4 kolla bağlanmışsın ahahahaha noob seni majiye söyleyeyimde şarampolde şarampole yuvarlasın seni ihihii tiksinç oldu espride ben kaçanzi honey :D :P

Windy

extraloob demiş ki:
WindTalker demiş ki:
her 2 tarafada hayırlı uğurlu olsun. yeni bir şirketle daha çalışmak bizim için gurur verici 8) bizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

çok cici yorumlamışsın boksör öpüyorum gözlerinden bu aralar fazla mı duygusalsın ne aşkın gitti geri geldi hayata ve EXL'ye 4 kolla bağlanmışsın ahahahaha noob seni majiye söyleyeyimde şarampolde şarampole yuvarlasın seni ihihii tiksinç oldu espride ben kaçanzi honey :D :P
duygusalım tabi abi :P zaten aşkım sizden kıskanıyor beni,her 2 tarafada acaip sıkı sarıldım hiçbirini bırakasım yok :P majiyle şarampolde maç yaparız artık :twisted:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hayırlı olsun extraloob güvencesiyle alışveriş yapabiliriz artık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilginize çok teşekkür ederiz, siteye bir girip bakın fiyatlardan ve gündemden haberiniz olsun :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkür ederiz güzellerim, böylesine büyük firmalarla çalışmak bizleride çok mutlu ediyor :kalp:

Yukarı Alt