Al o zaman sana mantıklı cevap;
''Çalıştır aklını''

Bu tarz şeyler öyle ulu orta açıklanmaz ben kimsenin ekmeği ile oynamam. :wink1:

Bir moderatör olarak cumlelerın cok mantıksız ve kendını begenmıs sekılde.. ben sana alakan olmayan konuyla ilgili bişey solesem sende bilmicen..Insanlar herseyı bılcek diye bırsey yok.. bılmedıgın bırsey hakkındada kafa yoramazsın:wink1:.Mantıklı cumleler sec

Gormeyi zorlastiran kapatilmayan bir reklam koyup, sonra o iste cok iyi olmayip kapatamayanlarin aklini tam kullanamadiklarini iddaa etmek? :confused1:

hiphopmania demiş ki:
Gormeyi zorlastiran kapatilmayan bir reklam koyup, sonra o iste cok iyi olmayip kapatamayanlarin aklini tam kullanamadiklarini iddaa etmek? :confused1:
bu konu yüzünden moderatörle tartışığı için banlanan insan olması daha dramatik.sanırım bu reklam kalıcak ama yani daha fazla boşu boşuna dil dökmenin manası yok.

Adam bilmiyorum diyo :D sen aklını çalıştır diyosun ben sana burda bi matematik sorusu sorsam formülü bilmeden nasıl yapıcan yapamam dicen bende sana aklını çalıştır dicem :)

Ekranı küçük olanlar için gerçekten sıkıntı oldu. Mozilla Firefox kullananlar Adblock eklentisini indirip kurarak reklamı engelleyebilir. Chrome içinde var sanırım aynı eklenti.

MAESTIA 2 gb küsür oyun şuan yükledim üyelik açıp oyuna girdim , oyunda fazla oyuncu yok oynuyanların hepside alman . hiç türke rastlamadım 3 tane server var . üzgünüm ama oyun kötü :rolleyes1:

emreasik demiş ki:
Ekranı küçük olanlar için gerçekten sıkıntı oldu. Mozilla Firefox kullananlar Adblock eklentisini indirip kurarak reklamı engelleyebilir. Chrome içinde var sanırım aynı eklenti.
Tesekkurler dostum

Yukarı Alt