Barzo

Her iki tarafada hayırlı olsun.

ps: yeri cidden kötü olmuş ama çok kötü duruyor hemde sitede dolaşmamızda güçlük çektiriyor

iki tarafa da hayırlı olsun :kalp:

Ps: yerini değiştirme imkanımız yokmu çok sinirimi bozdu makara:

Yerı cok kotu olmus.. girmek ıstemeyene kapat secenegi vermesende girmez sonucta girmek ısteyende girer istedigi zaman böle yapmak sacma olmus siteye giresim gelmiyor -.-'

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Her iki tarafa da hayırlı olsun, oyun sanırım yeni lakin doğru yere reklam vermiş. Bu demek oluyor ki üsttekiler işi biliyor 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kapat tuşu olursa bu güzel reklamın anlamı nerede kalır görelim tıklayalım oynayalım ayrıca siteye karizmatik bir hava kattı ayrıca biz objektif bir yöneticiyiz ve sizlerin hep gelişimiiçin uğraşıyoruz bu bağlamda akıllı kullanıcı onu nasıl kapatacağını bilir 8)

Bu kadar kısı yorum yapmıs yonetıcıden normal uyeye bulamamıslar kapat butonunu sımdı bız akılsızmıyız?

bu kadar yıldır siteyi yönetiyorsun okan abi muhtemelen sen de biliyorsundur ki hiçbir zorunlu reklam siteye hava katmaz üstüne kullanıcıları soğutur hatta.Neredeyse yorum yapan her insan reklamda en azından kapat tuşunun olması gerektiğini söylüyor.

captainaizen07 demiş ki:
bu kadar yıldır siteyi yönetiyorsun okan abi muhtemelen sen de biliyorsundur ki hiçbir zorunlu reklam siteye hava katmaz üstüne kullanıcıları soğutur hatta.Neredeyse yorum yapan her insan reklamda en azından kapat tuşunun olması gerektiğini söylüyor.
çok aşırı kaliteli sitelerde modluk yaptım ama bu bir rezalet bu siteyi 3-4 yıldır takipteyip bu güne kadar herşey hoş güzel fakat bu reklam olmamış kullanıcılara eziyet bence. en azından kapatma butonu konulabilrdi.

KeepinGS demiş ki:
Bu kadar kısı yorum yapmıs yonetıcıden normal uyeye bulamamıslar kapat butonunu sımdı bız akılsızmıyız?
Arkadaşlar sakin olun kimse size akılsızsınız demiyor ancak senin aklın varken bu foruma düşünerek yazı yazabilirsin. Aklın yoksa zaten değil yazı yazmak girme hissine kapılmazsın. Lakin anlamadığın nokta şu senin aklın var - benim aklım var ama ben %100 ünü kullanıyorum sen %90 ki sonuç;

JustMetal

KeepinGS

@JustMetal
Herkesin iyi oldugu bir konu vardır sen bu konuda ıyıysen bunu kapatabılırsın bu benım beynımı senden az kullandıgımı göstermez biraz mantıklı yorumlar yaz..Nasıl kapattıgınıda söylede bizde kapatalım

Yukarı Alt