Server
Flora
Takımı
Galatasaray
YENİ REKLAM ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR / MAESTIA

portal sayfamız ve forum anasayfa yeni extration MAESTIA banner'ımız yayındadır.

[flash=935,90]http://extraloob.com/forums/maestia_banner_935x90.swf[/flash]

MAESTIA Şimdi Türkçe Oynamak için tıklayınız!

Yeni bir firma daha bizlerle çalışmaya karar verdi ve firmamızla yapmış olduğumuz görüşmeler en nihayetinde bugün sonuçlanmış ve yeni reklam anlaşmamız yapılmıştır her iki tarafa da hayırlı olsun diyoruz.
Güzel bir anlaşmayla karşımızdalar çok teşekkürler MAESTIA ailesi.

Maestia Bölümümüz Açılmıştır!

Çok teşekkürler MAESTIA :kalp:

Son düzenleme:
Reklam hayırlı olsun. Fakat reklamda "KAPAT" diye seçenekte konulsaydı daha güzel olurdu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
reklamları kapatmayın diye seçenek konulsa sizde devamlı tıklasanız arkadaşlarınıza tavsiye etseniz oyunu deneseniz bence çok daha güzel olur Türkçe oyunlar yapılıyor bunları değerlendirmek lazım açıkcası ben maestia oyununu merak ettim çünki kaliteli duruyor 8)

extraloob demiş ki:
reklamları kapatmayın diye seçenek konulsa sizde devamlı tıklasanız arkadaşlarınıza tavsiye etseniz oyunu deneseniz bence çok daha güzel olur Türkçe oyunlar yapılıyor bunları değerlendirmek lazım açıkcası ben maestia oyununu merak ettim çünki kaliteli duruyor 8)
Haklısın extroob fakat Türkçe oyun daha gelişim aşamasında o yüzden daha tutmuyor bu oyunlar ... İnş ilerleyen bu konuda gelişimi tamamlayıp güzel oyunlar yapılacak .. Ve büyük ilgi görecektir ^^ :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
YENİ REKLAM ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR / MAESTIA

portal sayfamız ve forum anasayfa yeni extration MAESTIA banner'ımız yayındadır.

[flash=935,90]http://extraloob.com/forums/maestia_banner_935x90.swf[/flash]

MAESTIA Şimdi Türkçe Oynamak için tıklayınız!

Yeni bir firma daha bizlerle çalışmaya karar verdi ve firmamızla yapmış olduğumuz görüşmeler en nihayetinde bugün sonuçlanmış ve yeni reklam anlaşmamız yapılmıştır her iki tarafa da hayırlı olsun diyoruz.
Güzel bir anlaşmayla karşımızdalar çok teşekkürler MAESTIA ailesi.

Çok teşekkürler MAESTIA :kalp:

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
uh reklamın reklamını yapmışsın :)

hayırlı olsun fakat sitenin havasını bozuyor direk.

Yukarı Alt