Jigsaw demiş ki:
Yok izlicem bu arada topicin ..... :mrgreen:
altyazılımı yoksa dublaj lımı?ama ben filmde tek bişeyi sevmedim o zombi kırması yaratıkları bide elebaşı gibi bişey var onu çok abartmışlar kükrüyo falan böyle ayı gibi dinazor mübarek,böyle filmlerde en sevmediğim şeydir böyle yaratık olan karakter illa öküz gibi kükrer,illa her filmde var bu

Jigsaw

Aileden
Alt yazı hacım. Confused Ama almanca izliycem ben direk. Türkçe çevirisi şaka gibi mi yoksa? Şimdi senin siyah kıçını tekmelicem muhabbetleri mi var? :mrgreen:

bilmiyorumki ben ingilizce izliyorum dublajsız altyazıda yok :lol: ama zaten film boyunca çok az muhabbet var bitek köpeğiyle konuşuyor çünkü herkes zombi kırmasına dönüşmüş ülkede :lol:

Jigsaw

Aileden
Zombiyle konuşması köpekle konuşmasından daha mantıklı bence izleyeyim de göreyim gerçi ben de kedimle konuşuyorum kendisi için bir topic açıp tanıtımını yapcam yakında. extrabeer

Jigsaw demiş ki:
Zombiyle konuşması köpekle konuşmasından daha mantıklı bence izleyeyim de göreyim gerçi ben de kedimle konuşuyorum kendisi için bir topic açıp tanıtımını yapcam yakında. extrabeer
adam keyfinden köpeğiyle konuşmuyor heralde,ülkede herkes zombi diyoruz yanlızlıktan kafayı yememek için neler yapıyor daha görsen köpeğiyle konuşması gene mantıklı yani :lol:

Yukarı Alt