Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes jiggy mi yeni Playboy Shocked

hiç beklemiyordum acil yönetim kurulunu oval ofiste toplantıya davet ediyorum asker yönetime el koyabilir :lolmuch: :mrgreen:

şaka bir yana cidden çok şaşırdım süprisss oldu benim için.

hayırlı uğurlu olsun her verilen karar saygımız vardır hele ki bir yönetim üyesi bunu uygun görmüşse bize de alkışlamak düşer tebrikelr jiggy cim umarım kalıcı uzun soluklu ve ateşli topiclerin ile bize jesusu aratmazsın extrabeer hmm

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
ohannes jiggy mi yeni Playboy Shocked

hiç beklemiyordum acil yönetim kurulunu oval ofiste toplantıya davet ediyorum asker yönetime el koyabilir :lolmuch: :mrgreen:

şaka bir yana cidden çok şaşırdım süprisss oldu benim için.

hayırlı uğurlu olsun her verilen karar saygımız vardır hele ki bir yönetim üyesi bunu uygun görmüşse bize de alkışlamak düşer tebrikelr jiggy cim umarım kalıcı uzun soluklu ve ateşli topiclerin ile bize jesusu aratmazsın extrabeer hmm
Emin ol aratmicam hacım. Şimdi iyice heves ettim forum pespembe olcak. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaliteyi kaybetme PH'ın her anını bana bildir gözüme gir ötesi hikaye :lolmuch: :mrgreen:

Liu

rank8
tbrk ederım
oylama yapılsa ya jR_ yada mai secılcektı bu sızın kararınız olsun fark caymaz buda olur tekrardan tbrkler we başarılar yakında admınlıgede chıkarsa şaşmam bu kadar sewılen bırı :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Alizee demiş ki:
tbrk ederım
oylama yapılsa ya jR_ yada mai secılcektı bu sızın kararınız olsun fark caymaz buda olur tekrardan tbrkler we başarılar yakında admınlıgede chıkarsa şaşmam bu kadar sewılen bırı :lolmuch:
Playboy zaten admin yetkisi canemm. :mrgreen:

Liu

rank8
Jigsaw demiş ki:
Alizee demiş ki:
tbrk ederım
Playboy zaten admin yetkisi canemm. :mrgreen:
biliorum yha merak etme ancak daha ust kademe gelırse oraya gecersın dıorum sevılen bır karakter bır kısılıksın bır IDOL sun sen :lol:

Yukarı Alt