Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tekrar merhabalar...

Bir diger Playboy seciminde bulusmaktayiz... Ilk secilen Playboy XEM isleri nedeniyle pasif kaldigindan,onun yanina bir diger Playboy u secme karari aldim... Aslinda bu kisi aklimda XEM den sonra gelen kisiydi... Ona hakettigi yeri vermek istiyordum... Ve bu kisi haddinden fazla hakediyordu uzun zamandir bu rutbeyi...Fazla uzatip meraklandirmayacagim... Topic 3 sayfa olsun aciklayacagim kim oldugunu... Hadiyin tahminleri alalim... Razz

EDIT...
Karar:

Evet... Geldik bir diger secimin sonucuna... Bu kisi uzun zamandir gozumde idi... Kisiligiyle karakteriyle beni cezbetmis muhtesem bir insan... Siteyi satacagini bile bilsem ona bu gorevi vermekte cekinmezdim... Cunku kisa zaman icinde yaptigi buyuk ve guzel islerle hakettigi merdivenleri teker teker tirmandi... Once Moderator sonra Global ve simdi de Playboy...Gercekten cok tesekkur ediyorum burada bizimle oldugun icin... Yeni Playboy...Gorevini en iyi sekilde idare edecegine eminim...

Yeni Playboy... JIGSAW...

Jigsaw

Aileden
jR_ olabilir. Ama sadece XXX mi acep XEM çok masumdu mesela. :mrgreen: Playboy olunca nerdeyse bi kendi film çekmedi adamcağız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu potansiyel varken sende Batu herseyi yaparsin...

But ; Aztecs FTW,Garland Wars FTW,Jaguar Warrior FTW... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Heyecan bastı yaf. Saat 3:10 Who's da Playboy? :mrgreen:

Garland Wars.. extrabeer Yeomen derim.. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Onemli olan oynadigin her civilizationu begenebilmektir,FTW diyebilmektir... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Sen de bugün Mafia imza avatarı yaptın 30 yıllık Corleone family üyesi kesildin. :mrgreen:

Yukarı Alt