Takımı
Besiktas
Wohooo. Çok iyi ya. Şu pet geliştirme olayını forumda tek bilen adamsın sanırım :mrgreen:

bu yeni sistemde sadece 1 çesit pet işe yarıyoru onu soyleyim sadece bufcu yapın ve en az 110 lwl olması gerekiyor 110 lwlde %10 mag veya phy atak veriyo otomatik kendisi basıyo beleşten %10 atak allah bereket versin öteki petler hiçbi işe yaramıyo sadece gorunuz dediğim gibi petin 110 lwl olması lazım

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Yeni dresim
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
düzceli cok cok cok dogru soylemıs sadece buffcı ıse yarıyo bnde onu aldım 2 saat sronun ana sıtesınden okudum arastrdım. tek skıntım hazır skıller war 2 tane o ne iş onu anlamadım orası boş onları nsl kullanıcaz blmıyorum

buffer petlerin adları
Half Moon Jaguar ve Yellow Sparkle Osrich olması lazım

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
diğerlerin sekli semalı yok bende orda en kral petlerden biri phoneix'dir buff vermesi bana pek bişey yaramaz phoneix bence cok güzel diğerlerinden

duzceli81 demiş ki:
bu yeni sistemde sadece 1 çesit pet işe yarıyoru onu soyleyim sadece bufcu yapın ve en az 110 lwl olması gerekiyor 110 lwlde %10 mag veya phy atak veriyo otomatik kendisi basıyo beleşten %10 atak allah bereket versin öteki petler hiçbi işe yaramıyo sadece gorunuz dediğim gibi petin 110 lwl olması lazım

DEMİŞSİN AMA SADECE ATACKTAN İBARET DEGİL BU OYUN BENDE PHY DEFANS VEREN PET VAR BANA %60 PHY DEFANS VERİOR YANİ ANLAYACAGIN HEPSİ İŞE YARIYOR FAKAT SANA GÖRE GEREKSİZ SAYILIYOR.

arkadaslar mesele bende 112 wolf var bunu donusturdugumde yeni pet 112 lwl mi oluyor hp si filan nasıl oluyo

Düzceli kastıgın slotun x y z sini verirmisin lütfen çok acil :) kasılamıyoz yhaf :)

duzceli81 demiş ki:
sevgilim16 demiş ki:
Jaguar mag atack vermiyor phy veriyor kokoru mag veriyor diyorlar dogrumu

ben wizim ve jaguar var ve mag veriyo kanıt istersenız fotoda koyarım ™
biliyorm gördmde sitede phy yazıyor jaguar için anlayamadm 103 lvl wolf var dönüştürürsem vericekmi?

elimde 106 lvl wolf var jaguara çevirmeyi düşünüyorum fakat sormak istediğim bi soru var
Bu yeni petler öldükten sonra pt'de kasarken 20 sec. beklemeden tekrar canlandırılabiliyormu (Duyduğuma göre kasarken otomatik canlandırabiliyormuşuz.) bu doğrumu?

sanırım en çok int çarlarda iş görür bu buff petleri.

Yukarı Alt