arkadaslar pet kokuru 101 lvl 120 lerde kasıyorum ama dayanmıyo bırını gordum petı kopruye taktırmıs bunu bendeyapabılırsem kasabılırmıyım ve nasıl yapabılırım

epey ugrasdım bende agresif pedleri takdıramadım kopruye defansiv ve bufer petler sorunsuz takılıyo kopruye ama agresivler netdimse boş dikkat etdim koprude takılı pedler bufer ve defansiv agresiv yok.

bndekıde buffur kokuru oda takılmadı hep jaguarlar takılıyo bende 3 ssaat ugrastım kokuru bnmkı takılmadı nedense. taktırıyorum ben elımle çat diye yanıma teleport cekıyo sinirden öldüm yolunu bulursan banada soylesene

ya 120 mobslara gecerken kopruler var ya orda takılıyo. attı pm cvp hep aynı otomatik takılıyomus ben denedım takılmadı elle taktırdım bu seferde pett yanıma teleport oluyo kafayı yedım ben

mc_gregor demiş ki:
ya 120 mobslara gecerken kopruler var ya orda takılıyo. attı pm cvp hep aynı otomatik takılıyomus ben denedım takılmadı elle taktırdım bu seferde pett yanıma teleport oluyo kafayı yedım ben
bu petler normal wolf mu yeni çıkan petlerden mi ?

petin lvl düşükken fazla gerek olduğunu sanmıyorum al hp potunu git petin lvl inden 10 lvl yüksek yerlerde kas hani desenki 30 lvl üstü tmm derimde ezikken böyle bişeye hiç gerek yok

yenı cıkan petlerden. takılanlar jaguar sorunsuz takılıyo bnmkı kokoru takılmıyo takılsada yanıma ısınlanıyo

pet 101 lvl. o degılde herkeste olurken bnde olmaması can sıkıcı olan sey o 110a 120 ye kasamıcam yoksa ben onu

yok denedım her yolu denedım yatıyo tek çözümü o bugu yapabılmem ama yapamıyorum:s

bende 4 ped var sen nasıl kokuruyu takdıramadın anlamadım benım kokuru takılıyor. kuş ve dino ne yapdımsa takılmıyor. ayı ise bişey yapmama gerek yok koprüden geçerken orda kalıyor. kokuru bazen takılmadıgııda oluyor ama takdım koprunun otekı tarafında event canvarına yada normal bir canvara salıyorum ben koprunun dıger tarfına geciyorum ped canavarı kesınce orda kalıyor. bazı arkadasların anlasılan pedı yok yanında kassın atak yapdırma felan dıyolar 110 lvl pede 500 hp alıyorum atak yapdırmıyorum en fazla 1.5 saat sonra podunu bitiriyor.

petin verdigi bufı silince pet yavaslıyor arkada kalıyor o zaman istedigin yere taktırabiliyorsun.

Yukarı Alt