s.a arkadaşlar ben yeni bi pc topladım ddr3 amd phenom 2 x6 1055t işlemci anakart gıgabyte ma77ot-es3 vga inno3d geforce 9800 gt rem ddr3 2*2 4g 1600mhz hdd samsung 500 gb 7200 rpm işetim sistemi windows xp s.p 2 gelelim konuya normalde clint açılıyor oyuna çharla gire biliyorum ama sbotla deneyince herşey normal ken game guard da açılıyor ama clint gelmiyor beklememe ragmen yardımlarınız için şimdiden saolun

visual C++ kurdum pc net.framework 3,5 kurdum ( bu programları kurmak epey uzunmuş :popcorn: )

sorun halen devam ediyor :(

extraloob demiş ki:
önce şurayı uygula bakalım görüntü sorunun varmı onu çözelim o değilse aklıma başka bir sorun geldi muhtemelen o dur.

onuda bi deneyek olmazsa ben bu pc en sonunda kırıcam okadar sinirlendirdi beni :twisted:

Jansett demiş ki:
Silkroaddı silip tekrar kurdun mu ?
evet ustelik format bile çektim yeniden kurdumama sorun devam ediyor bişey sbotan clients açılmasını engeliyor ( anti virüs prog. gösterdim botu ) ama ne normal masa ustunden clients açılıyor gire biliyorum ama sbottan giremiyorum

ya bu seferde clients açıyor görev yöneticisinden bakınca cevap vermiyor diyor bazen açıyor bezen açmıyor ne alkaysa kafasına göre takılıyor samkıme benle dalga geçiyor acaba remlerdenmı yoksa hdd yapıyor

sorunu çözdüm XP'de bu özelliklerdekı pc sbotta hata veriyor ilginç ama gerçek şimdi windows 7 ultimet kurdum hiç bir sorun yaşatmadı tıkır tıkır çalışıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cemiltuncel demiş ki:
sorunu çözdüm XP'de bu özelliklerdekı pc sbotta hata veriyor ilginç ama gerçek şimdi windows 7 ultimet kurdum hiç bir sorun yaşatmadı tıkır tıkır çalışıyor

win7 ultimate gibisi varmı kuzum microsoft bile XP desteğini kaldırdı.

Yukarı Alt