Yeni Opera 10'u İndirin!
- Resim Silinmiş.​

Merakla beklenen Opera 10'un beta sürümü hazır: İndirin, deneyin, yenilikleri kendiniz görün.

Download
Opera 10 İndir
Download

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bakacağım alpha'yla arasında hiç bir fark yoksa opera devri benim için bitmiş olacak ve google çorum'a geçeceğim ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam her şey olumlu diyecektim ki şu lanet olası ingilizce yazı kontrol zımbırtısı çıkıverdi . Her türkçe yazının altında kırmızı çizgi çıkıyor ve çok uyuz bir durum açıkçası ...

Bunu kapatırsam operaya devam kapatamazsam chrome bekle beni :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şu kırmızı imla çizgisi geyiğini kaldırabilirsem iyi :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu arada opera'ya yeni bir özellik gelmiş , sitedeki reklamların hepsini devre dışı bırakıyor ve resimlerdeki görüntü kalitesini düşürüyor. Bununla beraber sayfalar daha hızlı açılıyor . Sol altta bulunan kırmızı göstergeden aktif yada deaktif edebiliyorsunuz. Opera buna "Opera Turbo" ismini vermiş.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Kemalist demiş ki:
Bu arada opera'ya yeni bir özellik gelmiş , sitedeki reklamların hepsini devre dışı bırakıyor ve resimlerdeki görüntü kalitesini düşürüyor. Bununla beraber sayfalar daha hızlı açılıyor . Sol altta bulunan kırmızı göstergeden aktif yada deaktif edebiliyorsunuz. Opera buna "Opera Turbo" ismini vermiş.
İndiriyorum. :lol:

Firefox ile başladığımız internet hayatına, firefox ile devam ediyoruz bakalım. kullananların düşüncelerini alabilir miyiz? firefox-opera karşılaştırmasının yapılması mümkün mü acaba? :roll:

TwiLighT demiş ki:
Firefox ile başladığımız internet hayatına, firefox ile devam ediyoruz bakalım. kullananların düşüncelerini alabilir miyiz? firefox-opera karşılaştırmasının yapılması mümkün mü acaba? :roll:
ikiside iyi bence.Ama güvenlik bakımından internet explorer iyi

Yukarı Alt