öncelikle söyleyeyim cok zor bir istir..
gerekenler! sizi seven 7 arkadasınız

Anlatım
ilk önce 7 arkadasınız partye girer ve en son olarak size party atar tabi koxp ta oto party acık oldugu icin cancel dersiniz ve partydesiniz.Ve party baskanı Exit der oyundan cıkar sora 2. arkadasınız size party atar ve siz cancel dersiniz ve o da ne 2x eg bug.ve party baskanı Exit der oyundan cıkar.son arkadasınıza kadar böyle dewam eder ve son arkadasınız party atar ve comfirm dersiniz ve o arkadasınızda Exit der ve 7x exbug olur ..

BİZZAT DENEDİM OLDU!!

1 kez ex alacagına 7 kes exp ve para alıyosun 7x daha hızlı kasıyosun :lolmuch: mükemmel bisi :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
melik demiş ki:
1 kez ex alacagına 7 kes exp ve para alıyosun 7x daha hızlı kasıyosun :lolmuch: mükemmel bisi :lolmuch:
7 kat exp alıyosunda 7 kat para almıyodun sanırım :lol: eskiden bunu çok yapardık exit felan yoktu ama bu bi ara kalkmıştı. yine çıkmış demekki :lol:

S0NS4HN3 demiş ki:
melik demiş ki:
7 kat exp alıyosunda 7 kat para almıyodun sanırım :lol: eskiden bunu çok yapardık exit felan yoktu ama bu bi ara kalkmıştı. yine çıkmış demekki :lol:
parada geliyo :lolmuch:

Canavar kesmeyince nasıl exp gelsin ki ? :lol:

Deneyelim bakalım ilk defa duyuyorum bu bug ı

Shooter demiş ki:
Canavar kesmeyince nasıl exp gelsin ki ? :lol:

Deneyelim bakalım ilk defa duyuyorum bu bug ı
canavar kesecen ki nası kesmicen :mrgreen: :mrgreen: 1 tane kesecen 7 tane exp gelecek extraokk

MuCHoS demiş ki:
biri cvp versin lütfen
elbette dogru yalan olsa koymayız tabi bu aralar beles koxp yok galiba tam bakmadım ama sro oynuyom.Canavar keseceksin 1 tane keseceksin 7 tane exp gelecek

Yukarı Alt