Fire ve Lightning bow için herşey demek,bu oyun sadece pvp değil içinde çok şey var.Bende force bow kasıyordum fakat vaz geçtim,şu anda Bow + Fire + Lightning en mantıklısı geliyor.Bana kalırsa force güzel build ama Blader ve Glavie için daha kullanışlı olur.Sonuçta uzak dövüş için ve vurkaç için yapılandırılmış bir char Bow.Cold defans açığını protector setle kapatabilirsin birazda olsa.Zaten Fire da mgc defans skili var garment eksiğinide o kapatır.Ayrıca bow kesinlikle full str olmalı.Tabiki zevkler renkler tartışılmaz herkesin görüşü farklı fakat ben 100 lv yapılandırma yapacam hızdan ve defansdan vaz geçip force açacağım ve adam npc den aldığı pill e onu temizleyecek.Üzülürüm şahsen :) pahalımı pahalı ama sen lightning den vaz geçip npc den grass alacaksan o adamda o pill i alır.

bence çok güzel
kullanmasını iyi bilirse forceyi
çok değişik char olur :D

int bow sarı ile 90da 12k vuruyordur düz
crit çıktığında 14 falan

tahminim bu char force debuffları ile
18-20 vurur
crit çıkarsa 24-26 olur :D

bu harika bir değer

Mantıklı bir konu ama Str olmak daha cok işe yarıcaktır ztn force ile istediği kadar dmg vurabilir.Defans açıgını da protector ile kapatabilirsin.int ağırlıklı bi char'da garment'in bi mantığını anlıyamıyorum.

Benim de bowcu char'ım var full str fire pacheon force. daha mantıklı geliyor bence bowda attack durumu silahına bakar sadece hybrid olmakla bi anlamı yok..

AnatoliaFire demiş ki:
Söyliyim,
Ben force charları sevmem, kişisel zevkim. Hele bir de 100 level geldi force u 100 yaparsan kalan ikisini ne yapıcan? 100 fire 100 pacheon 100 force. Yüksek damage herşey değildir. China karakter açıyorsan euro dan farkın olucak. Lightı 0 da bırakmayı, bir de charı hybrid yapmayı düşünüyorsan git xbow aç bence. Bu 1.
2. Lightın ve force un ataklarını karşılaştırmıyorum. Bowun atağı fena değil. Bunun yanında el yakma mag. olduğu için piercing force a ihtiyacın olucak biraz. En önemlilerinden biri de pvp. Rakip yanına gelince moving scrollarla "vıjjjt" diye kayıp uzaklaşamazsın heralde. 100 levelin d egeldiğini göz önünde bulundurursak force açmamak mantıklı.

açıkcası bu görüşü yanlış buldum.bow artık phantomla kaçacak kadar güçsüz değil.senin bu dediğğin 70 ve 80 caplerinde geçerliydi.90dan sonra bow güç dengesinde üstlere tırmanmaya başladı.glavie e kafa tutacak konuma 100 cap'te geldi.artık phantom falan gereksiz.koşma dersen zaten çözümü var.şimdi sana söyleyeceğim şu.
debuff yemiş bi rakip düşün.vuruşların 3-5 k arası artacaktır.ama piercing'in sana getirisi 900 dmg bile değil.kaldı ki att. ratingi biraz yüksek tutarsan silahında, o vuruşlara yaklaşırsın.hatta debufflar eklendiğinde döşemelik 2 metre kilim katlarsın :wink1: parry desen telafi edilecek cinsten.yani light'ın sadece olumlu tarafı el yakması.ama onu da geçiren piller mevcut.bu yüzden seçimimiz fire.
bu yapılandırma aslında ilk bakışta mantıklı geliyor(+mana,snow shield,vs.vs).en azından bana.fakat biraz düşündüğünüzde çöp-lük bi build oldugunu anlıyorsunuz.bir kere bow str olur arkadaşın dediği gibi.fire-force-pac yada light-fire-pac şeklinde olur.cold da olur olmasına ama chara eziyetten başka birşey değildir bu.sonuç olarak force açmak gayet mantıklı eğer bowmanseniz.ve fire da 2. yan-build için güzel bir seçim.e bundan sonra yapacağımız iş itemları sağlam dizip önümüze geleni ağlatmak :wink1:

Yukarı Alt