BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
BaTTeRST demiş ki:
şimdide c10 hatsı Neutral
c10 gidermek için bir yol var o yolu deneyin bence intden revbot nuconnector ve media pacher indirin media pacherde rev6 seçin ve pach diyin ardından nuconnector acın sonra revbotu acın actıgınız rev bot connect deyin onu bırakın bi kosede kalsın sonra silkroada normal girin normal girdiginizde ezuk carı acın botla yuksek lwl carınıza girin yanlıs bu yöntem ile c10 gidi yor tbot ve srobot calısmıyor

BeBeT0 demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
şimdide c10 hatsı Neutral
c10 gidermek için bir yol var o yolu deneyin bence intden revbot nuconnector ve media pacher indirin media pacherde rev6 seçin ve pach diyin ardından nuconnector acın sonra revbotu acın actıgınız rev bot connect deyin onu bırakın bi kosede kalsın sonra silkroada normal girin normal girdiginizde ezuk carı acın botla yuksek lwl carınıza girin yanlıs bu yöntem ile c10 gidi yor tbot ve srobot calısmıyor
int ne nerden indirilecek onlar doğru bi link yokmu

isrobotla çalışıyor bu. ama bugünden beri oyuna giriyorum 1 dakka sonra dc veriyor. eneden böyle oluyor_ 5 gündür sorun loktu. bugün dc vermeye başladı. yardım lütfn...

dostum emegine saygı birde pot cuda dc yiyomu yemiyomu bu client cevaplarsan memnun olurum

firewolf92 demiş ki:
isrobotla çalışıyor bu. ama bugünden beri oyuna giriyorum 1 dakka sonra dc veriyor. eneden böyle oluyor_ 5 gündür sorun loktu. bugün dc vermeye başladı. yardım lütfn...
arkadaşlar bu sorunu yarattım çösdüm gibi bişe oldu :lol: dc nin nedeni oyun tam olarak açılmadan auto traning dememmiş :lol: siz oyunu isrobotla açtıktan sonra sro ekranının tam olarak gelmesini bekleyin. sonra 1 dakika bekliyen ve auto traninge basın extraokk

Yukarı Alt