off ya ındırdım oyuna gırdım 45 k sp vardı sadece bow sıkılerı tmmladım oda 86 lvl e kadar 800 sp kaldı :S

50CENT demiş ki:
hyr botla kassmıyorum

ne alakası var kı _?
Wax Whine demiş ki:
ChronicLies demiş ki:
Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun batmış bulunuyoruz yeni Upları sakın ha sakın yapmayın! SAKIN ! ! ! Bot bozulur biz Wax Whine ile gaza gelip alayına verdik. Ve botumuz çalışmamakta! Siz siz olun hiç bişi uplamayın şuan .. :cry: :cry:
Aynen 90 lvl olana kadar veya skiller bulunana kadar sakın skill up yapmayın. Biz şu anda çok kötü bir durumdayız. Botta skilleri bulamıyoruz. Aman diyorum. Sakın gaza gelmeyin.
Ama botla kasmıyorsan sorun yok tabi :P

Beyler botla kasarken skilleri uplarsanız botun çalışmama gibi bir durumu yok o skilleri ordan silip tekrar koyarsanız bot gayet güzel çalışır

Wax Whine demiş ki:
ChronicLies demiş ki:
Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun batmış bulunuyoruz yeni Upları sakın ha sakın yapmayın! SAKIN ! ! ! Bot bozulur biz Wax Whine ile gaza gelip alayına verdik. Ve botumuz çalışmamakta! Siz siz olun hiç bişi uplamayın şuan .. :cry: :cry:
Aynen 90 lvl olana kadar veya skiller bulunana kadar sakın skill up yapmayın. Biz şu anda çok kötü bir durumdayız. Botta skilleri bulamıyoruz. Aman diyorum. Sakın gaza gelmeyin.
Ama botla kasmıyorsan sorun yok tabi :P[/quote]

bişi sormak istiyorum ben şimdi.Ben daha 45 lvlım.Skilleri uplasam bir şey olur mu?Yoksa 90 daki skilleri uplayınca mı bozuluyor nasıl oluyor?

yeni gelen skili ve 70lvl den sonraki uplanabilen skilleri uplarsan bot calışmayabilir. 70 lvl altındaki herhangi bir skilli uplamanda bot calışmaya devam edecektir.

saol arkadaşım hep extraloob u takip etmişimdir sro oynarken sizden iyi rehber yok burda ^^

Yukarı Alt