Tavsiye veren arkadaslar saolun ama D-SLR fiyatları biraz ucuk :):)

Bu cuzzi bi miktar o yüzden bu iyidir :)

Zeratul demiş ki:
Belarj demiş ki:
pc sandım fotoraf makınasına para yatırıyorsunuz anlamıyorum sizi pc'nizi yenileyin yada telefonunuzu
sen hiç sanat diye birşey duydunmu :P
duydum büfeci cemal abinin yaptığı şey bol turşulu :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Onitsuka demiş ki:
Tavsiye veren arkadaslar saolun ama D-SLR fiyatları biraz ucuk :):)

Bu cuzzi bi miktar o yüzden bu iyidir :)

üfürme hemen bizden kaçmaz kaç para verdiğini biliyoruz makara:

Fiyatı acıklıyımda sok olun :):)

Benim aldıgım fiyat 219 TL İndirimdeydi kaçırmıyım dedim:):)
O yüzden D-SLR ler pahalı gelio

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
219 gayet iyi fiyat ama birde şöyle düşün 200e minik aynı kalitede foto çeken makinalar varken ne bu at şeyi gibi kuzum cebine de koyamazsın gene hata etmişsin ayrıca makina başlı başına SLR görüntüsünde çakma bir makina o vakit makara:

Ps : kuzum tamam ürün almışsın hayırlı olsun ama bizim amacımız daha bilinçli bir toplum yetiştirmek boyu değil işlevi önemli artık :P

extraloob demiş ki:
219 gayet iyi fiyat ama birde şöyle düşün 200e minik aynı kalitede foto çeken makinalar varken ne bu at şeyi gibi kuzum cebine de koyamazsın gene hata etmişsin ayrıca makina başlı başına SLR görüntüsünde çakma bir makina o vakit makara:

Ps : kuzum tamam ürün almışsın hayırlı olsun ama bizim amacımız daha bilinçli bir toplum yetiştirmek boyu değil işlevi önemli artık :P
Yok hacım öle büyük olunca şekilli oluo :=) Ufak herkesde var Büyük kimsede yok :sfff:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o vakit bize hayırlı olsun demek düşer bunca mesaj yazdım onu yazmadım ama kusura bakma ben biraz cimri ve kaliteli adamımdır en iyisini en uygununu seçerim sizlerinde öyle olmasını istediğim için yazıyorum aramızda ki samimiyetten yoksa yeni alınan herşey çok kıymetlidir.

hadi bakalım yarın güzel 1-2 fotoğraf çek patlat sitede görelim birazda onları yorumlayalım makara:

extraloob demiş ki:
o vakit bize hayırlı olsun demek düşer bunca mesaj yazdım onu yazmadım ama kusura bakma ben biraz cimri ve kaliteli adamımdır en iyisini en uygununu seçerim sizlerinde öyle olmasını istediğim için yazıyorum aramızda ki samimiyetten yoksa yeni alınan herşey çok kıymetlidir.

hadi bakalım yarın güzel 1-2 fotoğraf çek patlat sitede görelim birazda onları yorumlayalım makara:
saol

Yukarı Alt