Evet Arkadaslar Cogu Arkadasımız Cavede Sp Kasıyor. Fakat Bazı Arkadaslar Cavede Sürekli Cavede Hunter/Thief lere Ölmekten İsyan Noktasına Geliyor.Bu Durumdan Kurtulmanın Yolu Basit. Sizde Gece Rahat Rahat Sp kasmak İstiyorsanız Bu Konu Tam Size Göre :oldie:

Anlatım a Gecelim.

*- Öncelikle Yeni Legenle Birlikte Gelen ve Thief/Hunter Rank Kasmak için Kullandıgımız Görevi Alıyoruz.
*- Üstümüzü Full Dolduruyoruz. [Pot ile Gece Sehire Donmemesi İçin. Reaper ı Yuksek Silah Kullanmanızı Öneriyorum.Silah Kırıldıgında İnventory deki Yedek Silahı Alma ayarlarını Bottan Hallediyoruz.]
*- Gece Emin Şekilde Reaper ımızı Hallettikten Sonra Thief/Hunter Görevini Safe Mode Oldugundan Emin Oluyoruz. [Bu Önemli Cunku Size Dalınmasını Engelliyor ]
*- Görev i Hallettikten Sonra Eşşegınızı Acıyorsunuz. Artık Thief/Hunter Saldırılarılarından Korunuyor durumdasınız .

Hadi Kolay Gelsin . 8)

Ben Denemedim Arkadasım Denemiş ve İşe Yaramıs Deneyenler Yazarsa Sevinirim :popcorn:

Merak ettim bu yöntem aklına gece uyurkenmi geldi bi deneyip öyle konu açsaydın keşke.LVL kasarken aldığın görev varken Job Cavedeki npcye tıklayabiliyomusun bi bak bakalım önce :)

Yukarı Alt