- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Devamı gelicek inş :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
helal güzel shield ^^ ayrıca şu itemi nasıl kilitliyorsun kardeş? ufaktan açıklayabilirmisin ?

helal olsun ne diyelim zaten altta 6 dan sonrasını görünce içim bi degişik oldum :D normalde 7 den 8 e sevinirdik :Dbbuna ne yapalım :D

cLonny demiş ki:
helal güzel shield ^^ ayrıca şu itemi nasıl kilitliyorsun kardeş? ufaktan açıklayabilirmisin ?

f10 an 1 silke kilitleme alıyon townda ona basıyon kılıtlıcek itemı koyuyorsun snra msn kod gönderiyorsun 8 hane sonra onu yazıyorsun oyunda tık yapıyon kıtlıyo

excangeyele veremıyon
stala koyamıyon
bankaya atamıyon
npcye satmaya denemedim erhalde satılmaz :D

itemin kilidini açmak için ise aynı işlemi yine yapıyon bu kadar ™

duzceli81 demiş ki:
cLonny demiş ki:

f10 an 1 silke kilitleme alıyon townda ona basıyon kılıtlıcek itemı koyuyorsun snra msn kod gönderiyorsun 8 hane sonra onu yazıyorsun oyunda tık yapıyon kıtlıyo

excangeyele veremıyon
stala koyamıyon
bankaya atamıyon
npcye satmaya denemedim erhalde satılmaz :D

itemin kilidini açmak için ise aynı işlemi yine yapıyon bu kadar ™
Bir msn açıp joymax sitesinde o kilit yaptığımız id ile giripte mi o aldığımız msn i yazıyoruz? Ardından joymax sitesinde bi bağlantıya tıkladığımızda mı msnye kod geliyor? Anlamadım neyse bi deneyelim alıpta şu şeyi :D

ColdHeart

Tanınıyorum
Hayırlı olsun benim charlarda mail koruması yok o zaman nasıl kitlicem itemi yani maili yok charların :)

evet ya sorun bizdemi millet basıyor biz izliyoruz +5 den yukarı cıkmıyo itemler

bazı zamanlar 3 4 kere ustu use yandıgı oluyo bazı zamanlar ise hiç patlamadan 12 ye kadar gidiyon çok acayip :D

Belli bi taktiği,nasıl basıldığı veya nerde bastığın hakkında bilgi verirmisin.Belki işe yararda silk harcamaktan kurtulurum :)

Bu Sheld in durbility si kırmadan önce 70 nasıl oluyo anlamadım ben power staf aldıgımda durability 0 dı bunda nasıl var bi yerde kasılırkenmi çıkıyolar son zamanlarda bi çok kişide böle itemler görüyom nedir bunun sırrı biri anlatsın lütfen..

Nz9

rank8
hayırlı olsun.
belli oyunun cıvkı cıkmıs ıyıce bıraktıgıma hıc pısman olmadım ^^

Yukarı Alt