Server
Flora
Takımı
Galatasaray
too hacım acil bu introyu bana veriyorsun açık kodlarıyla beraber hemen bir proje yapayım fast pls yeahh muhteşem olmuş yaaaaaa awwwsomeee :muck:

PS : dilersen vermeyebilirsin hacım keyfin bilir sorun etmem yani 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
TOXIC yazısı biraz daha şekilli bişey olsa daha iyi olurmuş gibi geldi bana ama genel olarak harika :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
TOXIC yazısı biraz daha şekilli bişey olsa daha iyi olurmuş gibi geldi bana ama genel olarak harika :muck:

bro görsel tasarımda bir adamın amatör olduğunu fontunun yetersiz oluşundan anlarsın zati 8)

Ps : kısacası too da amatör ama ben bak nasıl font çakıp bunu geliştireceğim gör sen deli intro ile geliyorummmmmmm :starving:

extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:

bro görsel tasarımda bir adamın amatör olduğunu fontunun yetersiz oluşundan anlarsın zati 8)

Ps : kısacası too da amatör ama ben bak nasıl font çakıp bunu geliştireceğim gör sen deli intro ile geliyorummmmmmm :starving:
bekliyoruz okan abi

too adobe after effects cs4 kullanıyorsan bana serial verebilirmisin acaba :D bendekiler pertlemişte :(
PS:güzel iş.!

Yukarı Alt