:popcorn: :popcorn: :popcorn:

İmzada ve avatarda Göremeyenler :santa:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Birtek ben mi görüyorum acaba :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ARKO ' ya rakip .. Bence müthiş .. Zaten her zaman imzaların benden 10/10 alırdı ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üstadlar en son gelir yorumlarlarmış 8)

avatarın süppooo hacım söylenecek kelime bile bulamıyorum biraz sol tarafı karanlık ama önemli değil nabzım artıyormu evet artıyor demek ki avatar süpppoooo ellerine sağlık.

imza biraz pertlemiş çok kahverengi var seçim yapmakda zorlanıyorum bu yüzden lakin herkesin avatar ve imzası muhteşem olmuş işe renk gelmiş aynen böyle devam.

Ps : tangalı şirinede süpppooo :twisted: :mrgreen: :beer:

extraloob demiş ki:
üstadlar en son gelir yorumlarlarmış 8)

avatarın süppooo hacım söylenecek kelime bile bulamıyorum biraz sol tarafı karanlık ama önemli değil nabzım artıyormu evet artıyor demek ki avatar süpppoooo ellerine sağlık.

imza biraz pertlemiş çok kahverengi var seçim yapmakda zorlanıyorum bu yüzden lakin herkesin avatar ve imzası muhteşem olmuş işe renk gelmiş aynen böyle devam.

Ps : tangalı şirinede süpppooo :twisted: :mrgreen: :beer:
Ben de bu yorumu bekliyordum.

Aslında bir imzam var ama koysammı diye düşünüyorum çünkü forumda bayan ve -16 arkadaşlar da var :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koy geç anormal abartıysa kaldır deriz zati, bu kadar çekingen olmayın bayan varsa ne olmuş canım seks değil bu avatar imza çıplak hatunda koymuyorsunuz daha ne kuzum herşey normal bikini ile denize giriliyormu giriliyor o vakit bikinili hatuna kadar koyabilirsiniz artısı eksisi yorumu olmaz ayrıca burası özgürlükler diyarı silkroad aleminin new yorku ^^

extraloob demiş ki:
koy geç anormal abartıysa kaldır deriz zati, bu kadar çekingen olmayın bayan varsa ne olmuş canım seks değil bu avatar imza çıplak hatunda koymuyorsunuz daha ne kuzum herşey normal bikini ile denize giriliyormu giriliyor o vakit bikinili hatuna kadar koyabilirsiniz artısı eksisi yorumu olmaz ayrıca burası özgürlükler diyarı silkroad aleminin new yorku ^^
Şu topic işini halledeyim koyarım ^^

Journalist

Aileden
Quensis demiş ki:
extraloob demiş ki:
Şu topic işini halledeyim koyarım ^^
sabırsızlık bekliyorum o imzayı :beer:

Yukarı Alt