1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeni icat

1. megasxlarg3

megasxlarg3 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Oyuncu
    arkadaşlar benim 58lvl nukerim war,sonra diollar 90 nukuceinin sağlam olması için bladde olcaksa yanında fire +lighting glavie olcaksa cold + light olcakmış ben şimdi oçarı en baştanmı açem okadarda kastım duz pastı aynen gitsem olazmı fire+cold+light şimdiden teşekkürler. :!:

2. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    charın intci ise swort-kalkan kullanıyor ise: bicheon 90 ligh 90 cold 90 fire 30... benim görüşüm bu gerçekten sağlam oluyor :wink1:

3. anibus

anibus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. fire90-cold90-lightning90 ( heuksual30 olabilir extra hp için ama gene s/s kullanmanı tavsiye ederim ... cunku az hp ye sahip olduğu için shieldin defansına ve blocklarına ihtiyacın olacak
    2,fire90-cold90-bicheon73-lightnin47( bu da ben sword skilleri kullancam zehir bulaştırıp cok vurcam diyorsan iyi olur...özellikle bi nukeyle karşılatığında zehirler etkili oluyor
    3,lihgtnin90-cold90-bicheon90( bu yapılandırma hakikaten sert ama kasarken problem yaşarsın elektrik sekiyor ve cevrende parti yapan varsa ki niya hunterlarda ve roc taki 85-87 moblarda cok fazla karşılaşırsın bütün parti canavarlarını üstüne toplarsın .. mümkün olduğunca tenha yerler bulacaksın bulabilirsen :D pvplerde sert bi char bu yapılandırma... zor yatıyor ama yatırmasıda zor oluyor... imbue skilli zayıff ayrıca bide 90daki nukesi cok iyi diyorlar ama fire daki hell fire ı 3 kez daha uplıyorsun ve aynı lvla geliyor...

ateş vaz geçilmez bence ama her yapılandırmanın kendine özgü özellikleri var bunlara karar vererek hareket etmelisin .....

sakın ola coldu düşüreyim deme :D snow shield 90 olmalı yoksa strler karşısında erir gidersin

heuksual kullancam hp daha yüksek olsun daha sert ve yuksek damageler vurayım diyorsan lightningi geri çekebilir ve heuksualı 80 yada 90 a maxlayabilirsin ...

umarım yardımcı olabilmişimdir

4. megasxlarg3

megasxlarg3 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Oyuncu
    ewt yardım için teşekkürler, şimdilik dewam edeyim ilerde geri çekerim , bicheon+cold+lighting yapıcam