1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni hedef Aguero!

1. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İngiliz Basını; David Villa için Valencia'ya önerdiği rakam geri çevirilen Chelsea'nin transferde rotayı Atletico Madrid'in kontratında 60 milyon Avro karşılığında serbest kalmasını sağlayacak bir madde bulunan Arjantinli süper yıldızı Sergio "Kun" Agüero'ya çevirdiğini iddia etti!..

İngiliz The Times Gazetesi; takımın başına Carlo Ancelotti'yi getiren Chelsea'nin transferde rotayı Atletico Madrid'in kontratında 60 milyon Avro karşılığında serbest kalmasını sağlayacak bir madde bulunan Arjantinli süper yıldızı Sergio "Kun" Agüero'ya çevirdiğini iddia etti.

David Villa için Valencia'ya 43 milyon Avro öneren ve olumsuz yanıt alan Maviler, Agüero için Atletico Madrid'e 51 milyon Avro teklif etti. Genç oyuncu için Inter ve Barcelona'nın da devrede olduğu tahmin ediliyor.

2. joLLy jaRin

joLLy jaRin Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru bir karar bence bu adamı çok seyrettim çok güzel top oynuyor David Villa ' ya verilecek paranın biraz daha fazlası teklif edilmiş Chelsea alırsa bana göre süper olur Dünya ' da artık genç yıldızlar biraz daha çabuk keşfediliyor.

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ath.Madrid ilk aldığında dikkatimi çekmişti , çünkü kim verirdi 17 yaşındaki genç bir oyuncuya 20m?? vardır bir bildikleri deyip araştırmıştım ve hayran kaldım ki geldiği noktayı hepimiz görüyoruz. Lakin bence LaLiga'da oynamak onun için daha iyi olur