1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeni haber

1. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    Hello all

I'd been out for something today. When I was back I saw I cannot connect the server. Now I've fixed the server. next I will put it up online. it wont be long.

about the punishment for botters. I think botter's should get level 1 when they are botting.

and as far as I know over 60 % percent of the players are botting. I will take care of them but I need cooperation from all of you. because we all want a fair game.

you can send me message if you saw any botters ,and provide me Evidence, for eg if you see anyone leveling and ks you can send him a PM or a trade quest or something

after 20 minutes no responing you can send me the sceen shoot(with the time over 20 minutes in the picture) and his level will become 1 all what he did become zero.

as long as the ID is suspected as a botter, things will never go back.

I will not hasitate to do this. because if there are less botters there will be more fun ingame. I really hate many players in game act like a machine.

so if you like bot, please take a leave and head to isro.

Ocean

2. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çevirecek yokmu

3. Sekk

Sekk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım.
    bide türkçesi olsaydı Tam Süper Olurdu :D

4. ferosero_

ferosero_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmmmm.Bilgi için saol sadece ben bi kaçgündür yoktum işte oyun kapalı oldugunu gördüm.Oyunun %60 ı bot olmuş o botlar tahminimce ya banlancak yada 1 lvlden başlıcak gibi bişiler dio...

5. serkansalman

serkansalman Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende okudum simdi.. Kısaca Butun Bot Kullananlar banlanacak Diyor.. Serverin geri gelmesi uzun surmeyecekmis.. Butun Botlar Temizleniyormus Botlari ihbar etmek istiyorsaniz bana screen shot felan atin diyor.

6. cyclone

cyclone Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yani ne diyo bu gene kesin saçamlıyoda gene 1 hafta sona açılcak :D

7. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nezaman açılacakmış

8. musman

musman Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    onun kısasınıda biliriz :D

9. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    weilart msne girdi açılacak server herhalde

10. ferosero_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle birşey demiyo neyse weilert açtı sorun.

11. Lord_Sniper

Lord_Sniper Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Yazılım Donanım
    Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
    Kod:
    Rütükten Cvp:D
    Kod:
    Merhaba benim, bugün bir şey için dışarı olmuş olduğum herkes. Benim, benim, benim, servisçiyi bağlayamadığımı gördüğüm geri olduğum zaman. Ben şimdi, servisçiyi ayarladım. Ben sonra, onu internet üzerinde koyacağım. Alışmış o, uzun olur.
    Botters için cezanın hakkında. Ben, düşünürüm, botterin, onların, botting olduğu zaman düzey 1i'ni almalıydım.
    Ve öyle benim, bildiğim gibi uzakta, oyuncuların yüzde 60%i'nin üzerinde, bottingdir. Ben, onlara bakacağım, ama ben, hepinizden işbirliğine ihtiyaç duyarım. Çünkü hepimiz, bir odak noktasını isteriz.
    Sen, bana mesajı yollayabilirsin, eğer sen, herhangi şekilde bottersi görseydin, ve beni kanıta sağlasaydın, eg için, eğer sen, herhangi birisini düzeltme ve kse görürsen, sen, hiçbir responingin olmadığı 20 dakikadan sonra ona bir PM veya bir ticaret macerası veya bir şeyi yollayabilirsin, sen, (Resimde 20 dakikanın üzerinde zamanla) bana sceen atışını yollayabilirsin, ve onun düzeyi, 1 bütünüyle onun, sıfır ne olduğu olacak.
    Sadece ve sadece id, bir botter olarak şüphelenilirse, şeyler asla, dönmeyecek.
    Ben hasitate, bunu yapmak yapmayacağım. Çünkü eğer, orada daha az botters varsa, daha çok eğlence ingame olacak. Ben gerçekten, bir makine gibi oyun işinde birçok oyuncudan nefret ederim.
    Öyle, eğer sen, botu beğenirsen, lütfen bir izni alır, ve isroya yönetir.
    Okyanus

12. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu sitede çevirme.Eskiden çeviriyolardı bıraktılar bi ara tekrar çevirmeye başlattın.Çevirme şu siteden.Çok salakça oluyo.

13. Dodocan

Dodocan Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba benim, bugün bir şey için dışarı olmuş olduğum herkes. Benim, benim, benim, servisçiyi bağlayamadığımı gördüğüm geri olduğum zaman. Ben şimdi, servisçiyi ayarladım. Ben sonra, onu internet üzerinde koyacağım. Alışmış o, uzun olur.
    Botters için cezanın hakkında. Ben, düşünürüm, botterin, onların, botting olduğu zaman düzey 1i'ni almalıydım.
    Ve öyle benim, bildiğim gibi uzakta, oyuncuların yüzde 60%i'nin üzerinde, bottingdir. Ben, onlara bakacağım, ama ben, hepinizden işbirliğine ihtiyaç duyarım. Çünkü hepimiz, bir odak noktasını isteriz.
    Sen, bana mesajı yollayabilirsin, eğer sen, herhangi şekilde bottersi görseydin, ve beni kanıta sağlasaydın, eg için, eğer sen, herhangi birisini düzeltme ve kse görürsen, sen, hiçbir responingin olmadığı 20 dakikadan sonra ona bir PM veya bir ticaret macerası veya bir şeyi yollayabilirsin, sen, (Resimde 20 dakikanın üzerinde zamanla) bana sceen atışını yollayabilirsin, ve onun düzeyi, 1 bütünüyle onun, sıfır ne olduğu olacak.
    Sadece ve sadece id, bir botter olarak şüphelenilirse, şeyler asla, dönmeyecek.
    Ben hasitate, bunu yapmak yapmayacağım. Çünkü eğer, orada daha az botters varsa, daha çok eğlence ingame olacak. Ben gerçekten, bir makine gibi oyun işinde birçok oyuncudan nefret ederim.
    Öyle, eğer sen, botu beğenirsen, lütfen bir izni alır, ve isroya yönetir.
    Ocean
    Boyle dıyor buyuk bı ıhtımalle :mrgreen: :mrgreen:

14. ferosero_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen çevir türkiye türkçesini kullanmıyo bence baksana karışık karışık yazı gönderiyo hemencevir.

15. Dodocan

Dodocan Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl Yanı Anlayamadım :? :?

16. Stephanos

Stephanos Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kısaca Çeviriyorum;
    Merhaba Herkese .

Birkaç gün içinde server açılacak o kadar uzun sürmeyecek..benim fikrim bot ları banlamak değil cezalandırmak ve tekrar 1 lv yapmak onları..
    60 % oranında bot kullananlar var..

Exchange - Soru - pm atın ve 20 dakika içinde cevap gelmez se resim çekip bize gönderin biz de onları cezalandırıcaz. Serverda bot istemiyoruz legit bir server olsun bot suz daha zevkli olur eğer sen bot dan hoşlanıyorsan isro ya dön.

17. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ne zaman açılacak bi bilgi yokmu

18. Stephanos

Stephanos Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belli bir tarih vermemiş sadece kısa zaman da açmaya çalışacz uzun sürmeye cek diyor. :wink1:

19. Erroneous

Erroneous Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçe Ceviri
    Bütün selam.

Ben, bugün bir şeyle ilgilenecektim. Olduğumda arka I testere I'SI, sunucuyu bağlayamaz. Şimdi I'SI, istediğinle alışkanlık o olduğu sonraki I, online. onu yaratacağı server.i onardı.

Botters için ceza hakkında. Ben düşündüğüm botterin, düz 1'i alması gerektiğiyi botting olduklarında.

Oyuncuların yüzde %I 60 üzerinde ve I bilmesi kadarıyla, bottingdir. Ben, onlarla ilgileneceğim fakat I işbirliğiye you.nun tamamından ihtiyaç duyar çünkü hepimiz bir meşru oyunu isteriz.

Sen, ileti bana gönderebilirsin eğer herhangi bir bottersi görseydiniz , ve Kanıt bana sağlar , eg için eğer sen, bir PM ona yada bir ticaret araması yada bir şey gönderebileceğin kimse düzeltmeyi ve ksI görsen.

Responing yok 20 dakika, sceen vurmasını bana (resimde 20 dakika üzerinde zaman ile) gönderemedikten sonra ve onunkunun düzeyi, sıfır ne olduğu bütünü 1'i olacağım.

Kimlik kuşkulanıldığı sürece diği gibi bir botter asla şeyler, geri gitmeyecek.

Ben e hasitate, this.i yapmayacağım çünkü eğer ora botters ora'sı, daha eğlenceli ingame olacağı daha azsa. Gerçekten ben, bir makine gibi oyun hareketinde çok oyunculardan nefret ederim.

Öyleyse yse benzer bot sen , please isroya tutun ve yönelin.

20. musman

musman Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    yeter şu iğrenç hemen çevirle çevirip koymayın şuraya