1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni Haber

1. KingOfHere

KingOfHere Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hello people as you know I am Yui <
    So as I am now kicked by "oceans team" I tell you the warheit ...

Thus began the whole of the past but there was this forum Sremutrade with phpkit created because I have great ocean rausgebracht because he has said to me that he was a GM habs well, I still thought ..... And he said "I do" you also GM well of course I worked hard for him, and so has earned good money to $ 1000 more in monthly! <.

So then we have this forum to made much more powerful with wbb3 and as a hoster came as a p-master us, he gives us & freehost. Com and wants to NIX <
    Well so was good, I thought he gave me dates, etc. .. Given then uploaded worked as a schwein for what type because I have got -.- A FULL suner naund? Since I was little so that only my online friends then came on to people so Yui has insulted us, etc. .... and this whole scheisse blah blah blah although I was not .. Ok then, the server always E2G and IPs, as I have ocean (LEE) asked what is going to the server, he said yes he is on 24 hours we have not waited 24 hours on the 48h then said we have not waited on after 5 days came on but you know ... Then I bit about when the real GM would then would he know when exactly, and the best is yet he always has to me QQ (Chinese ICQ said) I said that and in the forum and I should write dummkopf habs done well solls what I thought while I write 24h people wait 24 hours then came on the net then came the whole beleidigungen on me, then came back on the bit in thread, as was done here was done then I said hey ocean if you server files why do we have no new server on only player for Europe as well, he said first of the server is hired by the CSRO have known since the illegal GM makes things well <habs net, I thought it said $ 20k ocean cost the files because it is not for nothing does a GM and I said yes you have the files but then jump on new things then came with "I have no access to the so-ROOT I> 8 | one GM has no access to our own root ... . Ok then I asked because you are GM> OCEAN: YES> Yui: Why u dont have server files or why u cannot conncet to root server> Ocean: cuz i have pay 30% of the server and the another 70% of my friend. <Then came with me the whole entire operation until vain ... And today I was kicked by team because I wanted to protect the people he does not cheat ....

Now, the whole question I know everything about ocean (lee) china beijing lives of the people as type> here to ask and answer:

Why is so often the server down: They have angst before police and make it down again and again when the entire time it is fully and the other because if people buy and then people get their ware not silk etc.. Then the server bit down so that people forget something, I simply was nenn ........

What is ocean: have no fear before, or someone else who is not a GM, he is like an TRANSFER he takes money out of the double or triple and buys at the right things and GM called GM ..

Ocean times said he does note in the game: it will not happen and if it happens, I also know how and although he has said if he ever right GM because there is a lot of money, he also GM ...

We have paid and no ocean got things: Either it threatens with the police in MSN, and so is the mostly ONLINE but always shows as OFFLine but he is from 7 pm to 20:00 tomorrow Deutsche time with us in QQ online, but every day I do not know MSN

Why, I was blocked and kicked today: when he said new pserver to make, he takes the entire money, and if he does he has enough server down forever or he makes it with IP, and so it annoys you so, as was the case with I finish I am ausgetickt and had threatened him to tell his geheimnise as Master P is a schleimer me from the forum, and so blocked and my place in it has taken me latte ... Not because I care more about the team will include well it is up to you, I had threatened him, I tell you geheimnise he said: "I do listen to GM in thee game, I will give you a position because it does not matter to me scheiss is now GM OR NOT GM I health care will not be mentioned here, and when it comes to scamer because GENUINE $$$$$ and € € € act that is not fun the people are for example: very hard to earn money and have fun bit game and want to cheat the people is at the very latest, well it's up to you writes in the forum it by him and no longer buys it is no longer want and no matter what he tells you is $ 60> 35 € for a lv 90 char naked, and let's say it costs at him $ 10 or 5 € that is really hard <naja people sry to all the people I have banned or so of forum or so I thought it is worth but at the end you have seen ... Leuten does not like it is not known ..

That's it from me Yui aKa Aang

Achso ocean and above what has angst: The VB emu to this end, it is no longer on its server and police before the wars and the people who have paid, or what it does charge back somehow, I know I unfortunately with paypal from net

2. gSbURakxXx

gSbURakxXx Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    x_X_Hunter_X_x
    hemen bakıyorum..

3. extasi

extasi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc
    Suanda Bende Bakıyorum...

4. gSbURakxXx

gSbURakxXx Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    x_X_Hunter_X_x
    böle bişi çıktı hemencevirden :lol:

Merhaba insanlar sen olarak, benim, Yui olduğumu bilir < bundan dolayı benim şimdi, benim, sana warheiti söylediğim "Okyanus takımı" ile tekmelendiğim gibi...
    Böylece geçmişin tümüne başladı, ama, yaratılan phpkitle bu meydan Sremutrade vardı çünkü benim, büyük okyanus rausgebrachtım var çünkü o, onun, bir GM habs iyi olduğu bana dedi, hala düşünülen ben..... Ve o, "Ben, yaparım" hem de tabii iyi GM'in olduğu sana dedi, ben, onun için sert çalıştım, ve bundan dolayı aylık dergide $ 1000 daha çoğa iyi parayı kazandım!
    <., bundan dolayı bizim sonra, yapılmış çok daha fazlasına bu meydanımız wbb3le güçlü var, ve bir ev sahipliği yapıcının, bir p-usta olarak bize geldiği gibi, o, biz& freehosta verir.
    Com, ve reddetmek< iyi ister, bundan dolayı iyiydi, ben, onun, bana tarihleri verdiğini düşündüm, vb... Bir schwein olarak tipin olduğu şey için sonra yüklenen çalışılan verdi çünkü ben, -.- sahibim Dolu bir güneşletici, naunddur? Benim, az öyle olduğumdan beri ki sadece benim internet üzerinde arkadaşlarım sonra, insanlara geldi, bundan dolayı Yui, bize hakaret etti, vb..... Ve benim, olmamama rağmen bu tüm scheisse boş söz boş söz boş sözü.. Sonra onayla, her zaman, benim, (Sığınak) servisçiye neyin gidiyor olduğu okyanusu sorulmuş yaptığım gibi E2G'in ve IPs'in olduğu servisçi, o, evet onun bizim, 24 saat 48h'te beklemediğimiz 24 saatte sonra, bizim, hizmet etmediğimiz dediğini dedi, 5 gün, geldikten sonra, ama sen, bilirsin... Ben sonra, gerçek GM'in, yapacak olduğu zaman etrafta ısırdım, o sonra, tam olarak olduğu zaman bilecek miydi, ve en iyisidir, lakin onun her zaman, benim, o dediğim bana soru (Çinli ICQ, dedi)i var, ve meydanda, ve ben, dummkopf habsın, iyi sollsa benim, neyi düşündüğümü yaptığını yazmalıydım, ben, yazarken, 24h insan beklemesi 24 saat sonra, geldi, ağda sonra, bende tüm beleidigungene geldi, sonra iplikte parçada döndü, burada, sonra benim, hey okyanus dediğim yapıldığı yapıldığı gibi eğer sense, servisçi, biz de, neden Avrupa için tek oyuncuda hiçbir yeni servisçimiz olmadığını dosyalar, o, dedi, servisçiden ilk olarak, kiralanır, CSRO tarafından, yasadışı GM'in, şeyleri iyi< habs ağına yaptığından beri bildi, ben, onun, $ 20k okyanusunun, dosyalara mal olduğunu dediğini düşündüm çünkü değildir, hiçbir şey, bir GM'e yapmadığı için ve ben, evet senin, dosyaların olduğunu dedim, fakat diğer taraftan atlarım, yeni şeylerde sonra, "Ben, bir GM'in, bizim kendi kökümüze hiçbir erişimi olmadığı öyle-köke hiçbir erişim ben> 8'e sahip olmam.... Sonra benim, sorduğumu onayla çünkü sen, GM> okyanussun: Evet'le geldim

5. extasi

extasi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc
    hemencevir ile sizlere sunuyorum buyrun...

6. extasi

extasi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc
    merhaba insanlar sen olarak, benim, Yui olduğumu bilir < bundan dolayı benim şimdi, benim, sana warheiti söylediğim "Okyanus takımı" ile tekmelendiğim gibi...
    Böylece geçmişin tümüne başladı, ama, yaratılan phpkitle bu meydan Sremutrade vardı çünkü benim, büyük okyanus rausgebrachtım var çünkü o, onun, bir GM habs iyi olduğu bana dedi, hala düşünülen ben..... Ve o, "Ben, yaparım" hem de tabii iyi GM'in olduğu sana dedi, ben, onun için sert çalıştım, ve bundan dolayı aylık dergide $ 1000 daha çoğa iyi parayı kazandım!
    <., bundan dolayı bizim sonra, yapılmış çok daha fazlasına bu meydanımız wbb3le güçlü var, ve bir ev sahipliği yapıcının, bir p-usta olarak bize geldiği gibi, o, biz& freehosta verir.
    Com, ve reddetmek< iyi ister, bundan dolayı iyiydi, ben, onun, bana tarihleri verdiğini düşündüm, vb... Bir schwein olarak tipin olduğu şey için sonra yüklenen çalışılan verdi çünkü ben, -.- sahibim Dolu bir güneşletici, naunddur? Benim, az öyle olduğumdan beri ki sadece benim internet üzerinde arkadaşlarım sonra, insanlara geldi, bundan dolayı Yui, bize hakaret etti, vb..... Ve benim, olmamama rağmen bu tüm scheisse boş söz boş söz boş sözü.. Sonra onayla, her zaman, benim, (Sığınak) servisçiye neyin gidiyor olduğu okyanusu sorulmuş yaptığım gibi E2G'in ve IPs'in olduğu servisçi, o, evet onun bizim, 24 saat 48h'te beklemediğimiz 24 saatte sonra, bizim, hizmet etmediğimiz dediğini dedi, 5 gün, geldikten sonra, ama sen, bilirsin... Ben sonra, gerçek GM'in, yapacak olduğu zaman etrafta ısırdım, o sonra, tam olarak olduğu zaman bilecek miydi, ve en iyisidir, lakin onun her zaman, benim, o dediğim bana soru (Çinli ICQ, dedi)i var, ve meydanda, ve ben, dummkopf habsın, iyi sollsa benim, neyi düşündüğümü yaptığını yazmalıydım, ben, yazarken, 24h insan beklemesi 24 saat sonra, geldi, ağda sonra, bende tüm beleidigungene geldi, sonra iplikte parçada döndü, burada, sonra benim, hey okyanus dediğim yapıldığı yapıldığı gibi eğer sense, servisçi, biz de, neden Avrupa için tek oyuncuda hiçbir yeni servisçimiz olmadığını dosyalar, o, dedi, servisçiden ilk olarak, kiralanır, CSRO tarafından, yasadışı GM'in, şeyleri iyi< habs ağına yaptığından beri bildi, ben, onun, $ 20k okyanusunun, dosyalara mal olduğunu dediğini düşündüm çünkü değildir, hiçbir şey, bir GM'e yapmadığı için ve ben, evet senin, dosyaların olduğunu dedim, fakat diğer taraftan atlarım, yeni şeylerde sonra, "Ben, bir GM'in, bizim kendi kökümüze hiçbir erişimi olmadığı öyle-köke hiçbir erişim ben> 8'e sahip olmam.... Sonra benim, sorduğumu onayla çünkü sen, GM> okyanussun: Evet'le geldim

7. LeqenDTeXaS

LeqenDTeXaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ne demek oluyo şimdi bu kapanacak mı oyun yoksa lag 0 dc 0 ( 0 olamaz) mı oynucaz

8. TheDanG3R

TheDanG3R Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yui Ocean Takımı Tarafından atılmış. :D Anlıcanız o aartık gm değil banlanmış :D

9. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    oleyyy cok üzüldüm :D

10. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    yupiiiiiiiiii artık yui yok (ya ben şimdi oyuna sinirlendimmi kime sövecem :D )

11. LeqenDTeXaS

LeqenDTeXaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yui ye tek sözüm KES TRAŞI yui atıldın :D

seni özlemiyceğiz ?!!!!!!.

12. Trigonometry

Trigonometry Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler yui nin atılmasına sevindimde oyunu açmak için tıkladığımda undergoing veriyor neden yetkililer hemen cevap please ...

Yui Çok Üzüldüm gitmene muhaha ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!.

?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!!

13. Exqusei

Exqusei Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    altı çizili olan yeri anlamadım. lütfen acıklarmısın arkadaşım :!:

14. Westering

Westering Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heralde arkadaş yardım edilmesini istiyor oyuna nasıl girelecek gibi heralde :idea:

15. HighelF

HighelF Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Boğulmaktan Korktuğun Denizin Tam Dibindeyim !!!
    yui gittiğine o kadar üzüldükki sevinçten ağlıyıcağımız geldi ?!!!!!!. ?!!!!!!.

16. Westering

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş acımız büyük neden dile getirdink :cry: :twisted: :mrgreen:

17. Exqusei

Exqusei Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    yok başka bişey istiyor sanırsam emirvaki felan :evil: neyse

Oyun kapalı olduğu için undergoing alıyorsunuz.

18. Westering

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya abi bıktım bundan ya undegoing duymak istemiyorum
    cs beni bekle ben geliyorum eski king geri geliyor :wink1:
    tabi kireçlenmiş olarak :D
    of abi of ne zaman gelicek bu :evil:

19. Exqusei

Exqusei Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    bu mesajını başka bi topic için kullanmışın sanırsam. neden copy / paste yapma gereği duydun anlamış değilim :!:

20. Arnildcivardagezer

Arnildcivardagezer Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yuinin gitmesine sevindim ama giderken yui baya bi olaya açıklık getirmiş solediklerine bakılırsa serverların sonu pek hayri alamet deil hayırlısı olsun