Espio demiş ki:
Resimler ve Açıklamalar Eklenip Sabit Yapıldı :thumbsup:
Teşekürler benim için güzel bir örnek oldu artık bir duyuruyu bunun gibi :thumbsup: vermeye çalışacam.

Ayrıca bu dreslerin esin kaynağının "Karayip Korsanları" olduğunu düşünüyorum.

bence çok hoş dressin tarzı gece özelliğini görmeden hoşuma gitti bi korsan kıyafeti bi de bu oynuyor olsam %100 alırdım ancak bu işin cılkı çıktı bunları sınırlamaları lazım bence bi servera 300 tane falan gibi o zaman çok kıymete biner işte ve çok havalı olur

bence mükemmeller bi korsan kıyafetlerini bu kadar beğendim bir de bunları keşke oynayabilsem offf böyle pc nin :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lakin şuna dikakt çekeceğim bu geceyarısı bu şekle girmeleri online oyunların bazılarında bolca var başka oyunlardan biliyorum onlarda skeleton olayı çıkartmışlardı ve alacakaranlıkta herkes hayalet gibi iskelet şeklini alıyordu screamadle da bilir onunla beraber oynamıştık bir oyunu, bu olay demek ki online oyunlara özgü bir eklenti.

demek ki diğer eski oyunları takip ediyorlar ve populer olan özellikleri ekliyorlar ufaktan buna başladılar diyebiliriz...

Karayip korsanlarındaki ölümsüz korsanları örnek almışlar sanırım, Lanetli altını aldıktan sonra geceleri iskelet gündüzleri insan kılığında dolaşıyorlardı. :)

Aslında bu hava durumuna göre değişmesi güzel birşey şöyle güzel bir female dress çıkarsalar gece olunca tangayla kalsa :oops: aman alahım ne diyorum :twisted: , veya yağmur yağınca şemsiyesi çıksa :P ne güzel olur demi :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Karayip korsanlarındaki ölümsüz korsanları örnek almışlar sanırım, Lanetli altını aldıktan sonra geceleri iskelet gündüzleri insan kılığında dolaşıyorlardı. :)
evet

Ben alacağım bunlardan ^^

EliteTurk

Aileden
öle deil be kuzum oyun içinde Gece oldugunda güneş battıgında skeleton oluosun :D ee ne zaman geliomuş 11th avatarlar ?

Yukarı Alt