Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE GM SOHBET SALONU AÇILMIŞTIR

- Resim Silinmiş.

Silkroad Online GM Sohbet Salonu
- Resim Silinmiş.

Bölümümüzün amacı GM'lerle kurduğunuz diyalogları buradan bizlerle paylaşmanızdır 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynı sorunları yaşayanların çözüm yolu bulabilmesi için mükemmel bir yenilik 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Çok kaliteli bir düşünce, Joymax 'ta bizden özenip bu tarz yanıtlanmış soruları arşivlemezse iyidir 8)

mavii demiş ki:
Arkadaşlar gmlere sorup yanıtı alır almaz forum bölümümüze koymanızı rica ederiz :muck:
Konuyla Alakası yok Biliyorum Fakat Sormazsam İçimde Kalıcak. :think:
Foruma Yeni Katıldım Yakından Takip Ediyorumda Mavii'nin İmzayıda Görünce Yok Artık Dedim Neyse Soruya Geleyim :)
Bu Forumdaki Bi Cok İmza +18 ve Erotik İçerikler Barındırıyor. Yani Nedir Bu Erotik İçerikli İmza Koymanın Anlamı? 8O
Renkler ve Zevkler Tartışılmaz Onda Hemfikiriz de Neden 3 Üyeden 2sinde Bu war Anlamış Değilim
Biri Aydınlatsın Beniiiiiiii ? summer4:

NiqhtwaLkeR demiş ki:
mavii demiş ki:
Arkadaşlar gmlere sorup yanıtı alır almaz forum bölümümüze koymanızı rica ederiz :muck:
Konuyla Alakası yok Biliyorum Fakat Sormazsam İçimde Kalıcak. :think:
Foruma Yeni Katıldım Yakından Takip Ediyorumda Mavii'nin İmzayıda Görünce Yok Artık Dedim Neyse Soruya Geleyim :)
Bu Forumdaki Bi Cok İmza +18 ve Erotik İçerikler Barındırıyor. Yani Nedir Bu Erotik İçerikli İmza Koymanın Anlamı? 8O
Renkler ve Zevkler Tartışılmaz Onda Hemfikiriz de Neden 3 Üyeden 2sinde Bu war Anlamış Değilim
Biri Aydınlatsın Beniiiiiiii ? summer4:
Dediğin gibi

Zevkler ve Tatlar Tartışılamaz !
:muck:

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim isrobotun yeni versiyonunu nerde bulabilirim

Yukarı Alt