1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yeni fiyat/performans kralı 9800GT

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Yeni fiyat/performans kralı 9800GT

NVIDIA bu konuda darbe üzerine darbe alsa da, elindeki son kozu oynamak niyetinde. Henüz hiçbir sitede ve resmi olarak açıklama yayınlanmazken; Çin ülkesinde faaliyet gösteren Zol.com.cn sitesi, kartların yakın zamanda lokal olarak alınabileceğinin sinyallerini vermiş gözüküyor. İşin garip yani, kart XFX üretimi bir kart ve henüz XFX tarafından duyurulmuş bile değil.

55nm üretim sayesinde daha iyi overclock olması düşünülen 9800GT, kardeşi 8800GT ile hemen hemen aynı saat özelliklerine sahip olacak. Fiyatının yaklaşık olarak $120-150'dan stoklara girmesi beklenen kart için öngörülen fiyat gerçekten oldukça cazip gözüküyor. 9800GT, yeni fiyat/performans kralı olan ATI 4850 kartının tacını elinden alabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

2. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9800 GT harbiden fiyat performans kralı. Ama PNY firması 9800GTX modelini çıkarttığından beri 220€ gibi ufak bir fiyata asusun 9800GTX inden 30% a kadar daha fazla perforans gösterebilirken 9800GT alacağımı sanmam.

3. POTATOHEAD

POTATOHEAD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oc yapılmıştır kardeş. normalde aynı ekran kartlarının farklı modelleri arasında fark yok denecek kadar azdır

4. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PNY her zaman 1 adım ileridedir.Ekran kartı diyince PNY den başkasını tanımam. Kısa ömürlü oluyorlar ama turbo takılmış gibiler maşallah. (markalar arasında fark var- chip aynı yol farklı- (aynı arabayla farklı sürücüler misali)