- Resim Silinmiş.

Beyler lütfen biri yardım etsin malazgirt serverına daha yeni girdim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Of Ali'ydi dime açmayıp ne yapıcam?

alırız sonra yine ticket çokmu zor

6 lvde değilde 20 küsürde kullansaydın dahaçok faydasını görürdün

Taxilerle farm yapmayı düşünüyorsan unut bence. 1 ayda bitirebileceğin işi 3 ayda bitiremezsin.

İlk Prem PLUS + SP Ticket çek ikisinide aynı anda bas , Mastery Lv'ı 8 Lv ' da bırak . Lvl düşürmen için bir tanede res çiye ihtiyacın var. Char 26 Lv olunca charı 17 Lv'ye düşür böylece 9 Gap'ı sağlamış olursun 8 + 9 = 17. Party ortalamasını iyice düşür Party'e 1 Lv adam sokarak . Böyle yaparsan günlük 80k civarı SP kasabilirsin :thumbsup:

Senius demiş ki:
İlk Prem PLUS + SP Ticket çek ikisinide aynı anda bas , Mastery Lv'ı 8 Lv ' da bırak . Lvl düşürmen için bir tanede res çiye ihtiyacın var. Char 26 Lv olunca charı 17 Lv'ye düşür böylece 9 Gap'ı sağlamış olursun 8 + 9 = 17. Party ortalamasını iyice düşür Party'e 1 Lv adam sokarak . Böyle yaparsan günlük 80k civarı SP kasabilirsin :thumbsup:
sp ticket ve premiumu aynı anda açmamanı şiddetle öneriyorum.Nedenini Örnekle Gösteriyorum ;

premiumsuz,sp ticketsız saatte 291 sp kastıgını varsayalım ;

Sadece Sp Ticket Açıkken 582 Sp Point
Sadece Premium Açıkken 479 Sp Point
Her ikisi Aynı Anda Açıkken 530 Sp Point oranında sp gelicektir.

Ticketların biri bitip diğeri baslıycak sekılde baslatırsan 3 saatte toplıycagın sp 6366 dır.
Ticketların ikisinide aynı anda başlatırsan 3 saatte toplıycagın sp 1590 dır.

Sonuç olarak ticketlar aynı anda acıldıgı takdirdi birbirini yediğini görüyoruz :)

D.not : Yukarıdaki formülde belirttiğim premium , Premium Gold Time olarak baz alışmıştır.

Diğer Alternatif : 2 tane wizard char edin kendine bu taktiği uygula ;

:arrow: Çiçek Taktiği :thumbsup:

Yukarı Alt