1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeni eventlar hakkında

1. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok özür dileyerek bir soru sorucam eventlar hakkında biraz bilgi verirmisiniz? mesela HAPPY den kasıt ne toplayacaz...ayrıca sürekli mesaj alındı diyor girdim return scroll verdi bu konu hakkındada bir bilgi verirmisinz saat 11 işten yeni geldim kavrayamadım bi türlü yardımınızı bekliyorum :(

2. Desmond

Desmond Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1) HAPPY eventi = Monsterleri kestikçe jawel boxlar düşüyor H,A,P,P ve Y diye. Bunlardan HAPPY yazısını tamamlayınca hediyeni alıyon. P harfi 2 türlü biri renkli. Hediyeler. Devil Sipirit, Dragon flag, berzerk, int ve srt 5 sc. ve diğer sc.'ler ve vigor.

2) Kutsama etkinliği= Oyuna girdikten sonra 1 saat online kalırkalmaz bufunu SO-ok alabilirsin. bufu 1 saat kullanabilirsin (hareket %10, fiziksel ve büyüsel hasar emilim%5 -fiiksel ve büyüsel saldırı %5 gibi özellikler veriyor buff) online süren uzadıkça aldığın buffun özelliği de artacaktır.

3)Devam Kontrol etkinliği: etkinlik süresi 27 gün her gün oyuna girince ekranın sağ üstünde haritanın altında takvim simgesi beliriyor ona tıklayarak açılan takvimden "etkinliği kontrol et" butonuna tıklayarak her gün kayıt yaptıracan. en büyük ödül 27 gün biriktirmek gerekriren SUN necklace.

4)Hafta sonu Exp %20 etkinliği: Her hafta sonu cuma saat 18:00 dan Pazar 00:00 kadar olan %20 daha fazla EP. etkinliğidir.

3. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çokkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim dostum sağol