Server
Flora
Takımı
Galatasaray
calistahera demiş ki:
ne kadar iyi soğutucalrn olsada pc zarar veriyorsun abi bende senın gıbı bırakıyordum anakartm yandı tavsiye etmem yanmaz olmaz bişi deme ben uyarayım abi elektronik parçaların ömrü uzundur ama hor kullanılmadıkça kolay gelsin

teşekkür ederim canımcım bu anakart ve ekran kartı yandı garantisinin bitmesine 45 gün varken hemde garantiden yeniledik cillop gibi 0 geldi 8)

inanırmısınız bilmem 160 saat daha bu yaz yaptım. saat 11 lere doğru inspection bitmiş ve oyuna girip bota koyup sabiha gökçenin yolunu tuttum. 1hafta sonra sabah 8 gibi gelib cıkarttım... yani zaman aralıgını tam hatırlamıyorum ama 160 saati daha önceden vurmuştum eğer bi rekor sayfası tutulduğunu bilsem koyardım :)

BU char benim guıildimde ve birden hızla yükselişi beni şaşırtmıştı. Şimdi ortaya çıktı işin aslı :DD

B7B

rank8
okan abi bir şey sorcağım şimdi benim hp laptopum var fakat çok fazla ısınıyor bota koyuyorum 2 charı zorlanıyor deli gibi ısınıyo, retro charımda banlanmıştı o da açıldı, önerin nedir o laptop altı fan soğutucu alsam bir işe yarar mı ne dersin?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gramen demiş ki:
okan abi bir şey sorcağım şimdi benim hp laptopum var fakat çok fazla ısınıyor bota koyuyorum 2 charı zorlanıyor deli gibi ısınıyo, retro charımda banlanmıştı o da açıldı, önerin nedir o laptop altı fan soğutucu alsam bir işe yarar mı ne dersin?

hiç işe yaramıyor boşuna alma.

ha bu arada 135 saat tek client değil . 8 client x 135 saat :)

Gramen demiş ki:
Al bence oyunlarda ciddi makineyi rahatlatıyor, ama tavsiyem laptopla charı bota bırakıp afk olma sakın oyna ama pvp atıp çık ciddi ömrünü yiyor laptopun daral:

extraloob demiş ki:
Inna demiş ki:
ha bu arada 135 saat tek client değil . 8 client x 135 saat :)

rekor yukarıda görselle gösterilmiştir 8)
rekora lafım yok ups bendede var net kesintisi olmasa hiçbir sorun olmaz bende geçebilirim o rekoru 1 saniyede olsa :)

EmmaW

Gramen demiş ki:
bendede laptop var ve alalı 1,5 sene oldu yavaş yavaş oyunlarda ısınmaya başladı bende gittim bir tane soğutucu aldım ama hiç bir işe yaramıyor evde varsa pc nin yanına vantilator koy ozaman güzel oluyor :lol:

Onitsuka demiş ki:
extraloob demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Ohh 8O blade olduğunu tahmin ettim zaten charın :lol: yanlız niye 47defa ölmüş onu çözemedim :mrgreen:

danalar party yapıyorlar üzerime salıyorlar çekemiyorlar git buradan diyorlar gitmiyorum inadına makara:

Giga demiş ki:
woow diyorum başka birşey demiyorum. benim pc bu kadar süre kalsın pcye her gün bakım yaparım. benim pc milattan kalma :D.

intel p4 2.8 işlemci :)
1gb ddr ram 400 mhz :)
128 mb nvidia ge force fx5200 64 bit ekran kartı
işletim sistemi xp pro x86

bu sistemle sadece 60 saat ayakta kalmayı başarabildim. yeni bir pc almayı düşünüyorum. arkadaşlar soğutucu ile laptopta bu kadar uzun süre kalınabilir mi?

laptop ve soğutucu bu kadar dayanmaz hoş ben 100 saat 6 ay kullandım laptop pertledi :P
Hacı benim laptopun daha kapandıgını görmedim .

Elektirik gitsede laptop şarjla devam ediyor.
Evde internet yok Telefonla baglanıyorum o yüzden elektirik kesintisindende pek etkilenmiyorum . .

Tek sorunum mbot kullanmam :( Arada bi hata verio tekrar açmam gerekiyor mbotu
Ps:Laptop 7/24 ^^
Laptopun şimdi pille kaç saat gidiyor bak,birkaç ay sonra tekrar bak kaça düşmüş :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IslamicCc demiş ki:
rekora talibim çoktan geçmiştim ama hergun sıfırlıyordum haftaya rekor egale .... :) 1 senedir sadece salı günleri kapanan bir makina var

awww bak bu kişi diyorsa doğrudur işte whiteangel

Buna ne Dersiniz Silk Hak Edebildim mi acaba :lol:
itiraz edenlere orjinalini ve Mbot zamanını ekleyebilirim :beer: :beer:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt