adamlar cillop gibi dress tasarlamıs ksroya koymus daha isroya gelmeden kılcıklar cıkıyo :? sronun sitesi yakında bıkıp emege saygı ilanlarından koyucak heryere :mrgreen:

boo

rank8
kiyafet metalden degil de siyah kumastan olsaydi tapardim. tam azrail

unforgotten demiş ki:
silkroad'ın oyun tarzına bu tür dressler kesinlikle yakışmıyor.
madem yakısmıyor demekki sen silkroadın tarzını biliyosun söyle bakalım neymis tarzları bizde bilelim :wink1: adamlar nerdeyse her ülkenin geleneksel kıyafetini yapdı,eglenceli kıyafetlerde yapdı görsel kıyafetlerde yapdı.. tarz marz yok adamlarda! ney göze hitab ediyosa onu yaratıyolar bosuna atıp tutmayalım lütfen....

Crisis demiş ki:
unforgotten demiş ki:
silkroad'ın oyun tarzına bu tür dressler kesinlikle yakışmıyor.
madem yakısmıyor demekki sen silkroadın tarzını biliyosun söyle bakalım neymis tarzları bizde bilelim :wink1: adamlar nerdeyse her ülkenin geleneksel kıyafetini yapdı,eglenceli kıyafetlerde yapdı görsel kıyafetlerde yapdı.. tarz marz yok adamlarda! ney göze hitab ediyosa onu yaratıyolar bosuna atıp tutmayalım lütfen....
gel de sinirlenme. sen benim ne dediğimi anlayacak kapasiteye sahip olmadığını açığa çıkardın öncelikle. ortada kesin olan bir şey yok ki atıp tutayım ben. kendinle çelişiyorsun, düşünmeden yazıyorsun. bu kişisel bir düşüncedir, benim düşüncem de seni germez, geremez. muhalefet olmaya gerek yok. hadi oyununu oyna sen.

benim topicimde benim yazılarıma muhalefet olan sensin.kaldıki birde kapasiten yetmez diyosun.terbiyesizlik yapma sendeki beyin belli oluyor..eger biliyosan sordugum soruya cevap ver.herseye sazan gibi atlama! sevmediysen yorum yapma sonucda dressi ben cıkarmadım !

Yukarı Alt