Sende eygpt glavie var ama normal bi dagger'a 10-0 yeniliyorsun harbiden prof adamsın be Okan.
- Bende bu sitede yönetimde iken bana diyordun ki çok prof adamsın çok mantıklısın. Benim charları görünce tebrik ediyordun, şimdi ise rüyamızda göremiyoruz vay bee baba büyüksün sen goldu olmasan o glavie'yi alabilecekmiydin acaba? Hangisini kendi emeğinle aldın hepsini goldla aldın..

ps : bu arada gaia'da o kadar sevilen bi adamsın ki sana adam talisman'ı verdiği an aman benim verdiğim duyulmasın diyor (:
Sabırsızlıkla bekliyorum Ban'ını.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
clavenstacE demiş ki:
Sende eygpt glavie var ama normal bi dagger'a 10-0 yeniliyorsun harbiden prof adamsın be Okan.
- Bende bu sitede yönetimde iken bana diyordun ki çok prof adamsın çok mantıklısın. Benim charları görünce tebrik ediyordun, şimdi ise rüyamızda göremiyoruz vay bee baba büyüksün sen goldu olmasan o glavie'yi alabilecekmiydin acaba? Hangisini kendi emeğinle aldın hepsini goldla aldın..

ps : bu arada gaia'da o kadar sevilen bi adamsın ki sana adam talisman'ı verdiği an aman benim verdiğim duyulmasın diyor (:
Sabırsızlıkla bekliyorum Ban'ını.

ban mı 2011 de yönetimce karar aldık küfür etmeyeni banlamıyoruz artık 8)

gelelim sana dagger'a 10-0 yenilmek oyun bilmemek mi ? adamın charı benden güçlü şu an için.
her kimsen tanımıyorum bu nickle seni ve senin charların çok iyiyse onlar mişli geçmiş zaman ben anı yaşar geçerim şu anda demek ki senin charlar lvl 110 %99.99 değil ve elince egypt silah yok bu demek oluyor ki eziksin hikayeden oyuncusun sen.
goldla aldım evet doğru neyle alacaktım ya bedavaya veren yok yerden de düşmüyor görev de bitmiyor bizde prof oyuncuyuz ya goldla aldık işte 8 günde. adam duyulmasın diyor ama neden olduğunu bilmiyorsun o yüzden bende burada açıklamak istemiyorum satıcıya saygımız var 8)

bak ne güzel yorumladım eleştirilerini kuzum şunu öğrenin artık beni de yormayın.

* silkroad oynuyorsanız lvl 110 %99.99 charınız olacak ve elinizde egypt silah olacak bunlar yoksa lütfen benimle matap olmayın gidin kumdan kale yapın.

Gel Sparta'ya char göstereyim sana (:

ps : en yakın koyduğun ss ye göre seninde expin 99.99 değil sen neyin tripindesin 1 aya kadar nasıl 110 olucam diye ağlıyordun nova düşmüyor diye her nova topicine yazıyordur?

neyse diyorum sana sen çok büyük adamsın ya o yüzden seninle daha fazla tartışmaya gerek duymuyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
clavenstacE demiş ki:
Gel Sparta'ya char göstereyim sana (:

ps : en yakın koyduğun ss ye göre seninde expin 99.99 değil sen neyin tripindesin 1 aya kadar nasıl 110 olucam diye ağlıyordun nova düşmüyor diye her nova topicine yazıyordur?

neyse diyorum sana sen çok büyük adamsın ya o yüzden seninle daha fazla tartışmaya gerek duymuyorum.

heh şunu de canımı ye işte kuzum, şimdi çekilebilirsin topic'ten :twisted: :mrgreen: :lol:

Baba adamsın extraloob 8) sen çok büyük adamsın ki sitenden vazgeçemiyorlar. :beer:
Başında demiştin ki ''Türkiye'nin En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi'' Öyledir öyle kalacak.

extraloob demiş ki:
nova+10'lar artık çelik çocuğun elinde ahahahaaa bizler elden çıakrtınca bunlarda sahiplendiler işte garipler neymiş egpyt a bilmem kaça denk geliyormuş zuahahaha şaka gibi yaa makara:

PS : kuzum lütfen kızma ama olayın gerçek yüzü bu :P
ahaha bende whanque severdean arkz .. ama egypt felan tanımaz pvpde Glavieleri affetmio Mercury beklrz.. Bizdede Egypt var :)

extraloob demiş ki:
whanque demiş ki:
neymiş rüyamızda görücekmişiz,
sizin elinizde +5 nova varken bende +11 nova glavie vardı hacım neyden bahsediyorsun ?

sizin elinizde şu anda egypt var mı kuzum 8)
Var kuzum Mert(whanque) istese egypti alrıdı guildde her gün talisman düşürüoz yardım ederdik olurdu ama o istedi bnce gayet iyi yaptı glavie fln affetmio.. ayrıca eski CyDoNia die charı var Nova +11 Glavie basmştı...

o yenildiğin dagger senden güçlü değildi sadece sen oynamayı bilmiyordun :wink1: 4 lv holy spell var adamda cold imbue açana lol derler senin yaptığın hareketten örnek :) şimdi gelip burda prof falan deme hacım kendine :)

Yukarı Alt