Silkroaddaki charların neredeyse %75 i başkasından calınıpta takas satılık vb.dir
İnsan kendinin hırsız olmadıgını bildiği sürece isteyen istediğini söylesin birşey farketmez
Kasmaya hiç gerek yok yani Charını caldıran calan kişiye laf söylesin. Charın yeni sahibine değil!
PS:Yeni Charın hayırlı olsun :wink1:

E0N

rank8
SkullHunterr demiş ki:
Silkroaddaki charların neredeyse %75 i başkasından calınıpta takas satılık vb.dir
İnsan kendinin hırsız olmadıgını bildiği sürece isteyen istediğini söylesin birşey farketmez
Kasmaya hiç gerek yok yani Charını caldıran calan kişiye laf söylesin. Charın yeni sahibine değil!
PS:Yeni Charın hayırlı olsun :wink1:
sagolasın :)

Yani adam ile ne alakası var o kendı charı ile bu charı takas etmiş.Emegi ile bu charı takas etmıs kardesım bence hiç kafana takma oyna oyununu Siz charınızı caldırdıysanız gıdın calan kişiye hesap sorun.

ps:Hayırlı olsun :headbang:

Tamam beyler bnde zaten E0N kardeşime laf söylemedim sadece mert denen çocukla irtibata geçebilir mi dedim çünkü bni msnden sildi.

E0N

rank8
MagicWizard demiş ki:
Tamam beyler bnde zaten E0N kardeşime laf söylemedim sadece mert denen çocukla irtibata geçebilir mi dedim çünkü bni msnden sildi.
beyler bakın ben 2 nizede ne inanıyorum ne inanmıyorum sorunu aranızda halledin artık bnm charı sanamı verir yoksa paramı verir bilemem ben bu charı bırakmam amacım wizz bard char bulmaktı buldum bırakmam.

E0N demiş ki:
MagicWizard demiş ki:
Tamam beyler bnde zaten E0N kardeşime laf söylemedim sadece mert denen çi engllocukla irtibata geçebilir mi dedim çünkü bni msnden sildi.
beyler bakın ben 2 nizede ne inanıyorum ne inanmıyorum sorunu aranızda halledin artık bnm charı sanamı verir yoksa paramı verir bilemem ben bu charı bırakmam amacım wizz bard char bulmaktı buldum bırakmam.
Tamam zaten arkadaşlar hallediyor.Çünkü ben adamla konuşamıyorum.Msnimi engelledi.Oyuna da giremiyorum.

Barzo

lol adam bir char aldı burnundan geldi :roll: hayırlı olsun güle güle kullan

ps: siz konusuna mesaj yazıpta charın hala şunda bunda vs. konuşurken adam geriliyor bırakın bu işleri emeğiyle almış. Charını kaybedenede geçmiş olsun önümüzdeki maçlara bakmak gerek :wink1:

E0N

rank8
Whiskey demiş ki:
lol adam bir char aldı burnundan geldi :roll: hayırlı olsun güle güle kullan

ps: siz konusuna mesaj yazıpta charın hala şunda bunda vs. konuşurken adam geriliyor bırakın bu işleri emeğiyle almış. Charını kaybedenede geçmiş olsun önümüzdeki maçlara bakmak gerek :wink1:
ya şmdi magdur olan arakdasada hak veriyorum :S sonuçta emek verdiği char elinden gitmiş egerki ben bilseydim calıntı oldugunu tks etmezdim.Ama ettik chara silk fln cktim charı geri vermeyi dusunmüorum

E0N demiş ki:
ondan bende eminim :) büyük planlarım var ^^

qüLe qüLe kuLLan karde$m hayrLı uqurLu oLsn kmsei takma ..)

gecm$ bitm$ kaptırmı$ yapLcak bise yok caLan ksıYLe knssn ,)

karahanli demiş ki:
E0N demiş ki:
ondan bende eminim :) büyük planlarım var ^^

qüLe qüLe kuLLan karde$m hayrLı uqurLu oLsn kmsei takma ..)

gecm$ bitm$ kaptırmı$ yapLcak bise yok caLan ksıYLe knssn ,)
Beyler susun artık anladık.Sürekli aynı şeyi söyliyorsunuz.E0N kardeşim güle güle kullan charı inşallah benim getiremediğim yerlere getirirsin charı...

Yukarı Alt