İntro tadında hazırladığım kısa video

[youtube]<object width="980" height="765"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/BuwnKJh9T_s&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/BuwnKJh9T_s&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="980" height="765"></embed></object>[/youtube]

Siteye gidip 480p olarak izleyiniz

0:39 uncu snde benim ivy videosunu koymuşsun çok teşekkür ederim :wink1:
bu arada çok kaliteli bir video

bi soru sormuştum özelden cevap vermedin :) ben videoyu çekiyom sony vegasa koyunca kalite berbat gözüküyor ama normal media playerdan falan izleyince kalite normal sadece sony vegasa koyunca bozuluyor neden olabilir.?
Sildim tekrar kurdum yine aynı :)
Ps:Video güzel!

judas demiş ki:
bi soru sormuştum özelden cevap vermedin :) ben videoyu çekiyom sony vegasa koyunca kalite berbat gözüküyor ama normal media playerdan falan izleyince kalite normal sadece sony vegasa koyunca bozuluyor neden olabilir.?
özel mesaj a kapalısın cevap verdim gitmedi bende bıraktım ne yapabilirim.
ps: hiç bir fikrim yok

Too demiş ki:
judas demiş ki:
özel mesaj a kapalısın cevap verdim gitmedi bende bıraktım ne yapabilirim.
ps: hiç bir fikrim yok
hımm.. kapalı nasıl oli o bilmiyorumda. Saolasın.

Yukarı Alt