SP Farm yapmak için herşeyim hazır. 2~3m e yakın sp farm yapmayı düşünüyorum. Rogue yada Warrior istiyorum kesinlikle. Ama hangisi olsun karar veremedim? Rogue/Warrior yap demeyin onu sevmiyorum ve o kadar hızlı silah değiştirip vs vs yapamam.

Unique kesip PVP de yapabilecek bi char olmalı, sizce hangisi ideal?

1) Warrior/Cleric
2) Warrior/Bard
3) Rogue/Cleric
4) Rogue/Bard

ya banada öyle geliyor ama ne biliyim böyle fıldır fıldır koşması hızlı gitmesi hoşuma giderdi ^^ bide noise çok iş görüyor çoğu yerde, dayak yemeyi engelliyor, cleric ne gibi işimi görür? tam bilmiyorum onu çok kullanmadım

bardı unut oncelıkle warrior/cleric yaparsan unıq kesemessın pwpde ustununsaglam oldugunda yatman fızık kurallarına aykırı o bufflarla makara:

sana hem unıq hemde pwp charı olarak crossbow/cleric tavsiye ederim :beer:

tamamdır crossbow/cleric yapcam ^^ aslında daggerda açmayı düşünüyorum, 110 lvlda 2.5m sp falan istiyor, 140 lvl a göre mi farm yapsam diyorum bazen?

pvp de iyi olmak istiyosan xbow iyi degil hatta artık uniqte de iyi degil bence cunku serverler artık wizard kaynıyo eu car da rahat pvp için warior aç derim ben :detective:

kararımı verdim, iki tane birden kascam sp li char :D önce rogue/cleric sonrada warrior/cleric kascam ^^ teşekkürler herkese

Yukarı Alt