Arkadaşlar STR char açacam bow mu açayım? yoksa glvie m? Yoksa Blade mi? karar veremedim ve de hemen ölmeden lvl atlaması lazım Hera da açacam. :)
Şimdiden Herkese teşekkürler.

bannedddd

Buralıyım
%60 Bow
%40 Blade

Şahsen ben bu iki build arasında kaldım ama bow ağır basıyor.. Rolling Eyes

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bow aç sıkı bir oyuncuysan ileride glavie e dönersin hem karizma yaparsın hemde her iki buildden de zevkini almış olursun Wink

uzun zmnlı ciddi bir oyuncu olacam diyosan blade aç mastery sorunu yaşamıyacak guzel bi char 90 capıyla birlikte çok meşhur olacak geleceği şimdiden gormeye bak

Uzun süreli oynıycam.. Bow açmaya karar verdim :) Sizce imbue fire mi cold mu olsun yoksa dual imbue mi kasayım?

Dual imbue yapma derim.Coldla yaratık yanına yaklaşmadan keser kasarsın fakat fireda crtlerin daha güçlü olur.Extra benlede hiç bi topicte muhatab olmayacağını söyleyecek şu sözümden sonra ki diyorum.Str chara fire dan başkası gelmez extraokk

Mumya demiş ki:
Uzun süreli oynıycam.. Bow açmaya karar verdim :) Sizce imbue fire mi cold mu olsun yoksa dual imbue mi kasayım?
Hacım sen bu şekilde başlarsan bişey yapamazsın Herşeyin kaarını al şimdiden o ne olsun bu ne olsun kararsızımla olmaz Cold başlarsın kasarken fire a donmeye karar veririsin giden sp ne yazık şimdiden Tum kararları al bence
Tavsiyem Str char için Her zmn imbue fire olsun passivede phy attack veriyo ordanda yararlanırsın

RoyalFlush

Bilgiliyim
evet fire buildini açmanı öneririm
lvlım 64 buffları kullanarak %13 phy damage arttırdım

+ bufflarındaki mag. defans olayıda gerçekten güzel

The_DifferenT demiş ki:
Mumya demiş ki:
Hacım sen bu şekilde başlarsan bişey yapamazsın Herşeyin kaarını al şimdiden o ne olsun bu ne olsun kararsızımla olmaz Cold başlarsın kasarken fire a donmeye karar veririsin giden sp ne yazık şimdiden Tum kararları al bence
Tavsiyem Str char için Her zmn imbue fire olsun passivede phy attack veriyo ordanda yararlanırsın
Daha önce hep int açtığım için bu soruları soruyorum :)

Ve de cold açacam. Nedeni de;

Biz phy damage vurmuyor muyuz? ee e kadar cold gidecem. öleyse neden yok fire daha güçlü cold güçşüz diyoruz? ikisi arasında fazla bi fark olmamalı...
farm dan sonra sp durumuna göre fire da açmayı düşünüyorum... Kararımı verdim :)

Hem ben fire imbuesini konuşuyorum buffları zaten açacam ii bi bow ooooh yeme de yanında yat:)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mumya demiş ki:
sadece sana tavsiyem bow chardan max. performans sadece cold imbue ile alınır diğerleri zevkine kalmıştır Cool

RoyalFlush

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Mumya demiş ki:
sadece sana tavsiyem bow chardan max. performans sadece cold imbue ile alınır diğerleri zevkine kalmıştır Cool
evet şuda var kafanı karıştırmak gibi olmasın ama.

benim pvp lerde en çekindiğim (yani en zorlandığım desem daha doğru olur) char lar cold kullananlardır.

zaten cold açacam farm durumuna göre(sıkılma oranı :lolmuch: :lolmuch: ) fire açacam veya açmıycam

Yukarı Alt