1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeni bölüm hayırlı olsun :) hemen sorumu sorim

1. XipeTotec

XipeTotec Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu yeri karekter yapılandırma olabilir ama tam bölüm mod unun ilgi alanı sanırsam hybird char :)

charda şuan 161 str 390 int var itemler full max değil ama blue li yine :) hpmp 600 ehr tam

int32 str 16 basılı şuan spear nuker sizce s/s mi olsam spear mı kalsam 89 lvl 9 gap farm şuan

Fikirlerinizi bekliyorum.

2. HellBoys

HellBoys Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci valla
    150 lvl e kadar mastery 300 kalacak yani kendine şimdiden ilerde hangileri açık kalsın die sor spear firemi o zaman sadece fire nukelerin olacak yada light firemi o zaman sadece nuk atabileceksin ve oldukça sağlam vurucaksın sana kalmış bişey 150 lvl ede str ler rahatlıcak özellikle bladerler zaten vercekleri belli 150 fire 150 pacheon
    heralde 150 light 150 fire vercek halleri yok :D

3. XipeTotec

XipeTotec Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    höyk ben 8-1 charı spearmı kalsın dedim yoksa sword mu olm sen nerelere gittin 90 cap dayız beni şuan 150 lvl varsa ilgilendirmez şuanki lazım D:

4. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    ben olsam Spear yapardım hem hibrid yapmışsın sağlam defansın ve canın var bu arada kıyafetin ney?

bir şey daha SS olursan kesinlikle garment giymelisin anca o şekilde toparlarsın damage i tabi bu yorum benm nuker anlayışıma göre bana kalsa Full int garment spear ypardım o da ayrı mesele. Bence hibrid çar kesinlikle SS olmamalı zaten str vererek bozduğumuz damage i spear la toparlamamız lazım. hibrid in asıl amacı da bence kalkanla elde edilen defansı + bundan ayrı olarak biraz da fazladan can sağlamaktır

son bir not bölüm yıllardır var nerdeyse :lol: